fbpx
Духовна скарбничка
Особлива молитва про зростання Господньої любові в сім’ї

Господи Ісусе Христе, Ти є істинним Богом і справжньою людиною, що прийшов у цей світ, щоб явити своє милосердя і дати приклад любові. За матеріалами

Заради нас Ти зазнав стрaждaння і приниження та пoмeр на хресті. Ти – істинна Любов, а любов «довго терпить, любов милосердиться, не заздрить, не возноситься, не гордиться, не поводиться непристойно, не шукає свого, не спалахує гнівом, не задумує лихого, не радіє з несправедливості, а радіє з істини; все переносить, усьому довіряє, в усьому надіється, усе перетерпить.

Читайте також:БУЛОЧКИ ВИХOДЯТЬ НАСТIЛЬКИ ПОВIТРЯНИМИ І НАСТIЛЬКИ СМAЧНИМИ, ЩO ВИ ЗАКOХАЄТЕСЬ В НИХ З ПЕРШОЇ СЕКУНДИ. ПРИГOТУЙТЕ ЦI БУЛОЧКИ І ФУРOР ВІД РIДНИХ ВАМ ЗАБEЗПЕЧЕНИЙ!

Любов ніколи не минає. Хоч існують прорoцтва, та припиняться; хоч є мови, та замовкнуть; хоч є знання, та зникне» (1 Кор 13, 4-8).

Здійснивши своє перше чудо в Кані Галілейській, Ти явив себе і благословив подружній зв’язок як осереддя любові. Тому благаємо Тебе: наповни наші серця Тобою, щоб уже жили не ми, а Ти жив у нас, щоб ми могли любити одне одного так, як Ти нас любиш, а наша сім’я хай стане вогнищем християнських чеснот. Навчи нас чути і розуміти одне одного, підтримувати себе взаємно у важку хвилину; бути єдиною Христовою спільнотою, де лунатиме Твій голос. Амінь.

facebook