fbpx

Особливої сили молитва до Чесного Хреста Господнього проти диявольського плану антихриста знищити Україну: Захисти‚ Господи‚ нашу Україну силою Чесного і Животворчого Твого Хреста і ним охорони український народ від скаженого звіра

Особливої сили молитва до Чесного Хреста Господнього проти диявольського плану антихриста знищити Україну

Хай воскресне Бог і розвіються вороги Його, і хай біжать від лиця Його всі ненависники Його. Як щезає дим, хай щезнуть, як тане віск від лиця вогню, так хай зникнуть біси від лиця тих‚ хто любить Бога і хто з великою відвагою й твердою вірою і довірою до Господа Бога осіняє себе хресним знаменням і в радості промовляє: радуйся‚ Пречесний і Животворчий Христе Господній, що проганяєш бісів силою Розп’ятого на тобі Господа нашого Ісуса Христа, що до пекла зійшов, й подолав силу диявола‚ й дарував нам тебе, Хрест Свій Чесний‚ на прогнання всякого супротивника.

О, Пречесний і Животворчий Христе Господній, допомагай нам з Непорочно Зачатою Пресвятою Дівою Богородицею й зо всіма святими Небесними Силами завжди, нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Захисти‚ Господи‚ нашу Україну силою Чесного і Животворчого Твого Хреста і ним охорони український народ від скаженого звіра антихриста і від усякого зла.

Амінь!

You cannot copy content of this page