fbpx
поради
Пам’ятаю, бабуся ніколи не гримала й не бурчала на діда, коли він, бувало, у свята перебирав “зайвого”. Натомість вона допомагала йому швидше “одужати” оцими перевіреними простими засобами. І правильно, мудро, мабуть, робила! Бо прожили вони разом все життя, а дідусь після її “ліків” дуже швидко повертався у форму.

Здавна для протверезіння п’яних застосовують напої, які вміщують жовток сирого яйця, томатний сок або перець. Так робила і бабуся.

Ось рецепт: треба ополоснути широку чарку рослинною олією, щоб утворилася плівка. Покласти у чарку 1 жовток, 2 чайні ложки томатного соку або соусу, 2 дрібки чорного перцю, підсолити. можна додати і по кілька крапель перцовки і лимонного соку. Випити тому, хто дуже сп’янів.

Наступного дня після святкового застілля, а також при здутті і утрудненому тpaвленнi дуже корисний цибуляний суп. Бабуся його завжди готувала діду зранку.

При важкому похміллі організм сильно зневоднюється, тому треба багато пити: води або мінеральної води, Боржомі, а краще – зеленого чаю.

При сильному головному болі і сухості в роті пити наваристий бульон, кислий морс, розсіл квашеної капусти.

А одразу після прокидання варто прийняти прохолодний  душ. Але щоб не застудитися, ні дуже гарячу, ні зовсім холодну воду використовувати не варто!

Бережіть себе і будьте здоровими!

Читайте також: СИРНИЙ ПИРІГ “СЛЬОЗИ АНГЕЛА” – ЦЕ ЩОСЬ. ЩОСЬ НЕЙМОВІРНЕ. ВСЕ, БІЛЬШЕ НІЧОГО НЕ КАЖУ, ПРИГОТУЙТЕ, ЯКЩО ЩЕ НЕ ГОТУВАЛИ – І ЗРОЗУМІЄТЕ, ПРО ЩО Я!