fbpx
Духовна скарбничка
Пам’ятаю з дитинства: куди б не вдягалася біля порогу, куди б не збиралася, а мама стоїть, осіняє мене хресним знаменням і промовляє пошепки цю Молитву-оберег. Вона знала її ще від своєї мами, знаю тепер і я, і благословляю нею в дорогу вже своїх діток. І ВІРЮ: материнська молитва – дуже сильний захист!

Молитва за того, хто збирається в дорогу

Господи Боже наш, Ти є Істиною й Живою Дорогою, Ти подорожував зі слугою Твоїм Йосифом, подорожуй, Владико, і зі слугою Твоїм (ім’я). Від усякого буревію і напасти збережи його, мир та Свою могутність влаштуй навколо нього, щоб він завжди чинив правдиво та згідно із Заповітами Твоїми. Нехай він наповниться життєвих і Небесних дарів, і з Твоїм благословенням назад повернеться. Бо Твоє є Царство, і Сила, і Слава, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Читайте також: ДУЖЕ БАГАТО ВИПРОБУВАНЬ ВИПАЛО НА ДОЛЮ МОЄЇ БАБУСІ: ДВІ ВІЙНИ, ГОЛОД, ВТРАТА ДІТЕЙ І НАЙДОРОЖЧИХ ЛЮДЕЙ, ТЯЖКА ПРАЦЯ ВСЕ ЖИТТЯ… АЛЕ ВОНА ПРОЖИЛА ДО ГЛИБОКОЇ СТАРОСТІ, МАЙЖЕ ДО 90 РОКІВ. І КОЛИ Я ПИТАЛИ: ЯК ТИ ВСЕ ВИТРИМАЛА? ВОНА ВІДПОВІДАЛА: “ПОКЛАДАЮСЯ У ВСЬОМУ НА ВОЛЮ ОТЦЯ НЕБЕСНОГО І ЧИТАЮ ЗАВЖДИ ЦЮ СИЛЬНУ МОЛИТВУ ДО НЬОГО”. Я ЗАПИСАЛА ЇЇ З БАБУСИНИХ СЛІВ І ТЕПЕР ПРОМОВЛЯЮ ЧАСТО САМА.

Джерело – “Великий Молитвослов”

Заголовок, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook