fbpx
поради
Півтора місяці кожен день приймаю ці два прості засоби і вже відчуваю позитивний результат: волосся укріпилося і почало швидше рости, нігті зміцнилися, втомлююся помітно менше, стан шкіри поліпшився і тpaвлення покращилося. Буду продовжувати!

Це я про такі прості і недорогі засоби, як оливкова олія з лимонним соком і яблучний оцет з водою.

Тільки прокидаюся, наливаю у столову ложку оливкову олійку, давлю в неї з лимону кілька крапель соку і з’їдаю це. Хвилин через 15 п’ю склянку теплої води, потім ще хвилин через 10-15 їм будь-який фрукт, а через півгодинки снідаю.

Вдень, за 20 хвилин до обіду або до вечері, випиваю склянку теплої води, в яку додаю 1 чайну ложку яблучного оцту. Оцет беру магазинний, але якісний.

Дієти ніякої спеціальної не додержуюся, просто намагаюся не зловживати шкідливими продуктами, додержувати загальних рекомендацій зі здорового харчування. Але їм по трохи все, і солодке, і випічку, і м’ясні продукти.

Так роблю вже півтора місяці кожен день і вже відчуваю позитивний результат: волосся укріпилося і почало швидше рости, нігті зміцнилися, втомлююся помітно менше, стан шкіри поліпшився і тpaвлення покращилося. Буду продовжувати!

Зверніть увагу: це не лікарські рекомендації а лише особистий досвід.

Будьте здорові!

Читайте також: ПАМ’ЯТАЮ, БАБУСЯ НІКОЛИ НЕ ГРИМАЛА Й НЕ БУРЧАЛА НА ДІДА, КОЛИ ВІН, БУВАЛО, У СВЯТА ПЕРЕБИРАВ “ЗАЙВОГО”. НАТОМІСТЬ ВОНА ДОПОМАГАЛА ЙОМУ ШВИДШЕ “ОДУЖАТИ” ОЦИМИ ПЕРЕВІРЕНИМИ ПРОСТИМИ ЗАСОБАМИ. І ПРАВИЛЬНО, МУДРО, МАБУТЬ, РОБИЛА! БО ПРОЖИЛИ ВОНИ РАЗОМ ВСЕ ЖИТТЯ, А ДІДУСЬ ПІСЛЯ ЇЇ “ЛІКІВ” ДУЖЕ ШВИДКО ПОВЕРТАВСЯ У ФОРМУ.