fbpx
Духовна скарбничка
Православна церква України розповіла українцям про нові правила відвідування церкви, як будемо молитися і причащатися

Православна церква України після ослаблення карантину і дозволу релігійних заходів з 22 травня закликала віруючих дотримуватися заходів безпеки в храмі і розповіла, як тепер правильно молитися і причащатися.

Така заява з’явилася на сторінці ПЦУ в Facebook.

Відзначимо, що 11 областей все ще не готові, на думку МОЗ, до ослаблення карантину, Київ почне пом’якшення обмежень з 23 травня, а в Київській області вирішили поки утриматися від послаблень, передає “РБК-Україна”.

У ПЦУ закликали всіх віруючих і надалі “керуватися мудрістю, розважливістю, любов’ю і повагою до своїх ближніх, піклуючись про їхнє здоров’я”.

Яким правилам потрібно слідувати в храмі служителям церкви і віруючим:

перед тим, як піти на богослужіння, потрібно виміряти температуру, якщо погано себе почуваєте або недавно контактували з хворими – залишіться вдома,

в храмі потрібно бути тільки в масці, якщо маски у віруючого немає, її повинен запропонувати прихід,

при вході до церкви повинні стояти дезінфікуючі засоби,

прихід повинен стежити за регулярною дезінфекцією поверхонь в храмі.

Якщо ж храм буде заповнений (з розрахунку МОЗ – не більше однієї людини на 10 квадратних метрів площі храму), віруючі можуть перебувати біля храму, де служителі церкви повинні розмітити дистанцію. По можливості прихід повинен забезпечити трансляцію на вулиці.

“Причастя буде як і раніше подаватися кожному окремо в руки. Перед самим Таїнством як священик, так і миряни, повинні продезінфікувати руки”, – додали в ПЦУ і нагадали, що для вшанування ікон достатньо поклону – цілувати образи не потрібно.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, “Вести”.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!