fbpx
Духовна скарбничка
Прочитайте ці молитви у ранок Яблучного Спасу: попросимо у Бога захисту й того, що найпотрібніше кожному з нас

Сьогодні, у п’ятницю 19 серпня, відзначатиметься одне з найважливіших літніх свят – Яблучний Спас. Також цей день відзначається як Преображіння Господнє. У свято всі віруючі можуть звертатися до Бога та святих із молитвою.

Прочитаємо разом ці молитви у ранок Яблучного Спасу, попросимо у Бога захисту й того, що найпотрібніше кожному з нас.

Молитись можна у храмі і вдома перед іконами. Аякщо такої можливості нема – то просто там, де ви зараз знаходитеся. Головне – щиро.

Молитва у Яблучний Спас

Господи Ісусе Христе, Боже наш, У світлі живий неприступний, Сяйво сий слави Отця і Образ іпостасі його!

Егда прийди виконання часів, ти за милосердя невимовне до занепалого роду людського собі применшив єси, зрак раба прийняв єси, змирив єси собі, послушлив бисть навіть до кінця.

Обаче перш Хреста і вольния пристрасті Твоєї на горі Фаворстей перетворився єси в Божественної слави Своєї перед святими твоїми учні і апостоли, мало приховавши плоті сприйняття, так егда тебе побачать распінаема, і зрозуміють убо страждання твоє вільне і Божество.

Дай же й нам усім, пречистыя Плоті Твоєї святкують Преображення, чистим серцем і нескверными уми взыти на Святу гору Твою, у селища святої слави Твоєї, идеже голос чистий святкуючих, глас несказаннаго радості, так тамо купно з ними лицем до лиця побачимо Славу Твою в невечернем дні Царства Твого, і з усіма святими, що від віку Тобі благоугодившими прославимо Всесвяте ім’я Твоє з Безначальным Твоїм Отцем і Пресвятим і Благим і Животворящим Твоїм Духом нині і повсякчас і на віки віків.

Амінь.

Молитва на Преображіння Господнє

Господь Ісус Христос, Боже наш, сяйво слави Отця і Образ іпостасі його!

Коли настане кінець часів, ти за милосердя невимовне до занепалого роду людського собі применшив єси, зрак раба прийняв єси, змирив єси собі, послухавши бисть навіть до кінця.

Даруй же і нам всім побачити Пречисте плоті твоєї Преображення святкують, чистим серцем і несквернимі умами зійти на Святу гору Твою, в селища Святої слави Твоєї, ідеже глас чистий святкують, глас несказаннаго радості, так тамо купно з ними лицем до лиця побачимо Славу Твою в невечірньому дні Царства Твого, і з усіма святими, від століття тобі благоугодівшімі прославимо Всесвяте ім’я Твоє з безначальним твоїм Отцем і Пресвятим і благим і животворящим твоїм духом нині і повсякчас, і на віки віків.

Амінь.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.