При першій же можливості я сказала тату, що зміню своє ім’я на більш жіночне. Я замучилась вислуховувати насмішки від друзів і однокласників. Тато після почутого приймав “мелісу”, а я була наказана – цілий місяць без солодощів. Мене це не зупинило і своє шістнадцятиріччя я святкувала зовсім іншою людиною. Мама мене підтримала, а ось тато досі нормально не спілкується, хоча з того часу минуло вже дванадцять років і я з ними не живу.
Тато так і не змирився з тим, що у нього немає сина. Він дав мені ім’я для хлопчика, але я все одно змінила його, коли стала дорослою.
Коли я з’явилася на світ, батько назвав мене – Васею, Василиною. Мені це не дуже подобалося, але батько колись наполягав на цьому імені, бо дуже хотів сина. А коли не вийшло, то хоча б доньці, але він повинен був дати ім’я ближче до хлопчика. Я змінила його відразу ж після шістнадцятиріччя, і тато зараз зі мною не розмовляє…
Мій тато завжди розраховував на народження сина. Коли виявилося, що народжуся я, він навіть хотів розлучитися з мамою…
Я сама з тих людей, які мають чітке уявлення про своїх дітей. Я хотіла б колись мати дівчинку та хлопчика. Але якщо не вийде, я все одно буду рада. Головне, щоб у них все було добре. У мого тата так не було. Мама іноді розповідала, як він друзям завжди хвастався, що в нього буде син, коли мама носила під серцем дитя.
Коли на світ з’явилася я – дівчинка, то тато лише раз прийшов до мами, він був пригнічений і нічого не говорив. Він подивився на стіну і нібито вимовив лише одне речення: “Назвемо її Василиною”. А потім пішов. Мама хотіла Лілю, але коли побачила стан тата, передумала.
Коли я була маленькою дівчинкою, мене називали Василинка або Власнуня, тільки мій батько використовував форму – Вася. Мене не раз через цю кличку дражнили однокласники і друзі.
Мені це не дуже сподобалося. А коли потім я дізналася, за яких обставин обрали моє ім’я, розізлилася на тата.
Ми посперечалися, і я йому сказала, що коли виросту, обов’язково зміню ім’я. Тато після цього приймав заспокійливе, а мені цілий місяць заборонили їсти солоденьке. Гадаю, ніщо не могло переконати мене більше в тому, що одного дня я таки зміню своє ім’я.
Моя мама намагалася мене заспокоїти, але вона просто не розуміла, як це – рости з іменем хлопчика.
Я не могла дочекатися, поки досягну певного віку, і зміню своє ім’я на красиве і дуже жіночне.
До того часу я не могла розраховувати на згоду батьків. Мій тато не раз натякав, що прожене мене з дому, якщо я це зроблю. Але я його не слухала.
Своє шістнадцятиріччя я святкувала з друзями вже не як Вася чи Василина, а по-новому – Христина.
Своє нове ім’я я вибирала багато років тому, але найбільше мені припало до душі саме – Христина. Навіть моя мама по секрету сказала мені, що це дуже гарне ім’я. Тільки тато не міг з цим змиритися. Звичайно, ми сперечалися, і він відмовився називати мене не інакше, як Вася.
Минуло дванадцять років, як я змінила ім’я. Я переїхала від батьків і живу з хлопцем. Тато зі мною практично не розмовляє. Але я нарешті задоволена, і ніхто на моїй роботі чи в районі не знає, як мене звали раніше…
Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.
Передрук категорично заборонено!
У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!
Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube“
Недавні записи
- Вже було назначено дату весілля, ми з Лесею вирішили побратися 25 листопада. І раптом батько запрошує мене в ресторан на вечерю, сказав, аби я прийшов сам для серйозної розмови. Виявляється, в моїй родині є таємниця. І як тепер бути – я не знаю. Батько хоче вписати його у спадок
- Коли всі гості розійшлися до мене на кухню зайшла свекруха і давай усіх наших друзів хвалити, а ось на мене “болото лити”. – Ти себе взагалі в сукні хоч іноді бачиш? Ти ж жінка! Та на Маринку любо глянути! – З того моменту зчинилась “буря”. Навіть не знаю, чим би все це закінчилось, якби не втрутився чоловік. Тепер Олена Василівна чекає від нас вибачень. – Ну-ну, побачимо ще, до кого ви звернетесь, коли потрібно буде з Вікусею посидіти!
- В неділю мама нас усіх запросила до себе на піцу. Ми сиділи, багато розмовляли, але згодом я помітила одну “цікавинку”. Річ у тім, що мама ставитися до моєї доньки так, як ставилася до мене в дитинстві. – Любі мої, ходіть сюди з книжечкою і по черзі покажете мені, як ви читаєте!, – сказала вона моїм племінникам. – Розумнички! Ви заслуговуєте на гарні подарунки від Миколайка, – сказала вона їм. А моєї Емілії для неї ніби й не існувало, хоча в тої чимало талантів!
- Коли чоловік вже був лежачий, наша дочка єдине чим допомогла, так це купила ортопедичний матрац. При першій же можливості Леся наголошувала на його ціні. Грошима на лікування скидалися всі, окрім рідних дітей, але я мовчала. І ось вже який час, як мого Гриші не стало. Матрац цей чищенню не піддавався, тому я його відправила на горище. І ось коли я Лесі пожалілася на спину, та мені сказала його зняти і лягати спати. Певне таких дітей, як в мене, ні в кого нема. Сльози так і линуть через обіду!
- Поки мама ходила з Дмитром Павловичем на каву, чи в театр і кожен платив сам за себе, я була спокійна. Але місяць тому моя майже сімдесятилітня мама вмовила “коханого” поїхати на екскурсію до Польщі. Той грошей не мав, і мама не придумала нічого кращого, ніж оплатити тур самостійно. Брат просто сміється, і каже дати мамі спокій, але я бачу, як той чоловік її просто використовує. Коли вона залишиться без копійки, хто її доглядатиме?