fbpx
Духовна скарбничка
Радість – особливий дар кожному, хто вірить. Бог поруч завжди. Він дає нам сили протистояти відчаю, образам

Віруючу людину не можна позбавити радості, тому що її не можна позбавити Бога. У світі ж все непросто: багата людина може бути нещасною, а бідна – сповнена радості. Людина, у якої в житті не було особливих труднощів, може бути постійно незадоволеною, а той, хто переніс нещастя – завжди радіти.

Апостол Павло в посланні до филип’ян 4: 4 пише: «Радійте завжди в Господі; і знову кажу: радійте ». Двічі в одному реченні Павло повторює цей заклик. На момент написання цього послання його руки і ноги скуті кайданами, над ним нависає передчуття страждань, а може і швидкої смерті.

Запам’ятайте, що Господь завжди поруч з ним і ніколи його не залишить. Близькість Господа і усвідомлення – це частина шляху віруючого допомагає Павлу перемогти зневіру, розчарування.

Він повторює ці слова насамперед для самого себе і для нас – як урок твердої віри в Господа і Спасителя Ісуса. Нам важливо засвоїти цей урок радості як Божого дару. Дару, який нам самим необхідно застосовувати і розвивати.

Бог поруч завжди. Він дає нам сили протистояти відчаю, образам, скорботам. І завжди радіти – це не пусті слова, але одна із вказівок нашого Господа.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page