fbpx
Духовна скарбничка
Ранкова Сильна молитва за Україну, воїнів-захисників та перемогу над ворогом: Всесильний Господи, почуй молитви дітей Твоїх, споглянь в час важких випробувань на державу нашу – Україну! Сердечно молимося Тобі, Благодійнику Милостивий, вислухай нас і помилуй

Ранкова Сильна молитва за Україну, воїнів-захисників та перемогу над ворогом

Всесильний Господи, почуй молитви дітей Твоїх, споглянь в час важких випробувань на державу нашу – Україну.

Благослови та зміцни воїнів наших, владу, уряд та весь народ наш, які протистоять підступному російському агресору на землі, на морі та в повітрі.

Правдолюбивий Господи, не дай ворогам знищити державу, народ та святині наші!

Благаємо Тебе, даруй нам з іменем Твоїм перемогу і справедливий мир наблизь.

Пошли грізного очільника небесного воїнства Твого — архістратига Михаїла, на допомогу мужнім захисникам нашим, щоб диявольські задуми агресора зруйнували вони та вберегли нашу Батьківщину-Україну.

Твоє бо є, щоб милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і на віки віків. 

Ще молимось Господу Богу нашому, щоб вислухав голос моління нас, грішних, і охоронив всіх людей України нашої в час тяжких випробувань та помилував рабів Своїх, воїнів, щоб зберіг їх від рани і всякої хворости душевної і тілесної, щоб охоронив від усякої скорботи, лиха, гніву і недолі та дав їм повернутися здоровими і щасливими, Всемилостивий Господи, вислухай і помилуй!

Сердечно молимося Тобі, Благодійнику Милостивий, вислухай нас і помилуй.

Амінь.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.