fbpx
Духовна скарбничка
Ранкові молитви-посвяти Пресвятому Серцю Ісуса, які зберігатимуть вас протягом дня. Читати їх зі спокоєм в душі і щирою Вірою – тоді вони обов’язково огорнуть Вас і допоможуть. 

Ранкова посвята Пресвятому Серцю Ісуса

О Ісусе. Через Непорочне Серце Марії жертвую Тобі мої молитви, труди, працю, радості, терпіння цього дня в єдності із Пресвятою Жертвою Служб Божих по цілому світі. Жертвую їх в наміренні Твого Пресвятого Серця за спасіння душ, в надолуження за гріхи, за возз’єднання усіх християн. Жертвую їх в наміренні наших єпископів і всіх апостолів молитви, і особливо – в наміренні Святішого Отця, на цей місяць.

Молитва до Христа Чоловіколюбця (ранкова молитва)

До Тебе, Владко Чоловіколюбче, вставши після сну, вдаюся і до праці своєї приступаю з Твоєї милості і молюся Тобі: допомагай мені повсякчасно в усякому ділі, і захисти мене від усього лихого, що є в світі, і від диявольської спокуси, і спаси мене, і введи в Царство Твоє Вічне, бо Ти мене створив і дбаєш про мене, щоб обдарувати мене всяким добром; на Тебе вся моя надія, і Тебе я щиро славлю сьогодні, і повсякчас, і на віки віків.

Амінь.

Читайте також: МОЯ БАБУСЯ ПРОЖИЛА МАЙЖЕ ДО 90 БЕЗ ЛІКІВ. ПРИ БУДЬ ЯКІЙ СКРУТІ І У ВСІХ ХВОРОБАХ НАД СОБОЮ, ДІТЬМИ Й ОНУКАМИ ВОНА ЧИТАЛА ЦІ ТРИ СИЛЬНІ МОЛИТВИ: МОЛИТВУ В БЕЗСИЛЛІ, МОЛИТВУ НАДІЇ У СЛАБОСТІ, МОЛИТВУ ЗА ЗЦІЛЕННЯ. ВОНИ ЗАПИСАНІ У МЕНЕ І Я ТАКОЖ ЗАВЖДИ ДО НИХ ЗВЕРТАЮСЯ ПО ДОПОМОГУ. 

Джерело – “Великий молитвослов”.

Фото з відкритих джерел.

facebook