fbpx

Особлива Молитва за швидку перемогу України над ворогом. “Всемогутній і Милосердний Боже, подивися з любов’ю на змучений війною український народ, підтримай його в боротьбі за свободу і мир”

Молитва за швидку перемогу України над ворогом. “Всемогутній і Милосердний Боже, подивися з любов’ю на змучений війною український народ, підтримай його в боротьбі за свободу і мир”

Війну почала не Україна, а почав її агресор… Господь наш Ісус Христос сказав: “Хто візьметься за меч, від меча й отримає” (Матвія 26:52).

Всемогутній і Милосердний Боже, подивися з любов’ю на змучений війною український народ, підтримай його в боротьбі за свободу і мир.

Підтримай, зокрема, Президента України Володимира Зеленського. Дай йому мудрості та витривалості у його намаганнях зберегти свій дух у цьому народі, в упертих зусиллях допомогти світові в його боротьбі з могутнім і жорстоким загарбником.

Подаруй Президентові здоров’я і силу, а також непохитну надію, що випливає з віри у Воскреслого Христа нашого, за перемогу справедливості, любові та миру.

Пробудись і підтримай дух солідарності з Україною в інших народів, Ти Бог, який твориш чудеса, тож наверни й Росію де живе стільки бідних людей, відкуплених хрестом Твого Сина.

Благаємо Тебе, відверни швидко біду, яка вже рік відбувається в Україні, на Свою перемогу, Боже, який є Любов і хоче спасти всіх людей. Через Христа, Господа нашого.

Амінь!

Фото спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page