fbpx
Духовна скарбничка
Що це: жіночі аскези любові і навіщо вони нам? Кожна жінка повинна знати!

Уроки аскези, або аскетизму, допомагають нам стати здоровими духом і тілом, з мудрістю і вдячністю ставитися до власного життя, навколишньої дійсності і всієї світобудови.

Але є особливі жіночі аскези, що роблять здоровими і щасливими не тільки тих, хто їх практикує, але і всіх, хто знаходиться поруч з цими прекрасними жінками.

І якщо чоловічий аскетизм є суворим (голодування, екстремальні походи, крижаний душ і т.д.), то аскези жінок зовсім інші, і виконуються вони з легкістю, любов’ю і радісним прийняттям оточуючих.

 

Аскеза “ЛЮБОВ І МИЛОСЕРДЯ”

Жінкам не потрібно в чомусь обмежувати і переборювати себе. Все, що їм слід робити, так це вчитися любові: – до самих себе, своїм дружинам, батькам, дітям, друзям. І в кінцевому підсумку – до всього світу. Такий стан перманентної любові, на думку древніх ведичних мудреців, є природним для жінки і передається навколишнім у вигляді світлих і добрих почуттів, енергії, оптимізму.

Зрозуміло, в складному сучасному світі досягти такого стану досить складно, однак до цього необхідно постійно прагнути.

Одним з найцінніших жіночих якостей є милосердя. Тому участь у різного роду заходах, покликаних допомагати хворим, знедоленим і бідним, – це дуже важлива жіноча аскеза. Звичайно, виконувати дану місію слід з почуттям жалю і щирим бажанням допомогти, а не з гидливістю.

 

 

 

Аскеза “МИСТЕЦТВО ЇЖІ”

Приготування їжі – ще одна важлива аскеза, що повністю відповідає чисто жіночому прагненню нагодувати голодних.

Відомо, що їжа «запам’ятовує» і передає емоції людини, яка її готувала. Тому жінка повинна вміти володіти своїм настроєм – і тоді всі її кулінарні шедеври принесуть оточуючим тільки благо. Приготовлені з любов’ю страви здатні навіть виліковувати хворих. В іншому випадку їжа може виявитися не просто несмачною, а буквально шкідливою. Вчитися мистецтву приготування їжі можна нескінченно і освоїти, крім рідної, кухні інших народів світу.

Джерело

facebook