fbpx
Духовна скарбничка
“Щоб зрозуміти Любов, я зробив просту заміну в своєму найвідомішому рівнянні…” А ви знаєте, що сказав у листі своїй доньці великий вчений про універсальну силу Любові? Якщо ні – прочитайте обов’язково!

У великого вченого був нестандартний спосіб мислення, який змусив все людство поглянути на світ іншими очима. Ейнштейн дав людству відповіді лише на деякі питання, скільки ж ще цікавого він залишив умам сучасності!

У своїх працях Ейнштейн торкався багато тем і теми Бога в тому числі.

У листі Альберта Ейнштейна, адресованому його дочці Лізерл, один з найвидатніших умів усіх часів обґрунтовує свої погляди на універсальну силу любові, вроджену потребу в тому, щоб ми, люди, відчували себе коханими і прийнятими, і його віру в те, що любов має максимальну здатністю перемагати всіх.

Ось текст цього листа.

«Я прошу тебе зберегти лист так довго, як це необхідно – роки, десятиліття, поки суспільство не буде достатньо розвинене, щоб прийняти те, що я поясню нижче.

Коли я запропонував Теорію відносності, далеко не всі розуміли мене, і те, що я відкрию тобі зараз для передачі людству, теж буде стикатися з нерозумінням і забобонами в світі.

Існує дуже потужна Сила, якій до сих пір наука не знайшла офіційне пояснення. Це Сила включає в себе і керує всіма іншими явищами, які працюють у Всесвіті. Ця Вселенська Сила – ЛЮБОВ.

Коли вчені шукали єдину теорію Всесвіту, вони забули найпотужнішу невидиму силу. Любов є Світло, яке просвічує тих, хто дає і отримує його. Любов – це тяжіння, тому що це змушує деяких людей відчувати потяг до інших. Любов – це сила, тому що вона множить краще, що в нас є, що ми є, і дозволяє людству не бути зануреним в сліпий егоїзм. Для Любові ми живемо і помираємо.

Читайте також: ПОВИНЕН ЗНАТИ КОЖЕН! ТАЄМНИЦЯ МОЛИТВИ “ОЧТЕ НАШ”: ЗАСПОКОЮЄ, ЗЦІЛЮЄ, ОЧИЩАЄ, РЯТУЄ. СПОВІЛЬНЮЄ ЧАС. ЯК ПРАВИЛЬНО ЧИТАТИ: РОЗПОВІДЬ ДУХОВНИКА. 

Любов є Бог, і Бог є Любов. Ця сила все пояснює і дає сенс життя. Це змінна, яку ми ігнорували занадто довго, може бути, тому, що ми боїмося Любові.

Щоб зрозуміти Любов, я зробив просту заміну в своєму найвідомішому рівнянні. Якщо замість Е = mc2 ми визнаємо, що енергія для зцілення світу може бути отримана через любов, помножену на швидкість світла в квадраті, ми приходимо до висновку, що любов є найпотужнішою Силою, бо не має меж.

Тільки через Любов ми можемо знайти сенс у житті, зберегти мир і кожне розумне створіння або істота, що відчуває її, допоможе нашій цивілізації вижити.

Можливо, ми ще не готові, щоб зробити «бомбу любові» – досить потужний пристрій, щоб повністю знищити ненависть, егоїзм і жадібність, все те, що спустошує планету. Проте, кожен окремий індивідуум несе в собі невеликий, але потужний генератор любові, енергія якого чекає свого звільнення. Коли ми вчимося давати і отримувати цю енергію універсуму, дорога моя, ми підтверджуємо, що любов перемагає все, і здатна подолати все, тому що любов – це квінтесенція життя.

Я глибоко шкодую, що не зміг висловити те, що знаходиться в моєму серці, яке тихо стукає для тебе все життя. Може бути, це занадто пізно, щоб вибачитися, але час – відносне поняття.

Я повинен сказати тобі, що я люблю тебе і, завдяки тобі, я отримав остаточну відповідь!

Твій батько Альберт Ейнштейн»

Джерело: