fbpx

Слово Боже дає нам надію серед усього що переживаємо. Надія на живого Бога, який є Спасителем усіх людей (1Тим 4,10) ― це певний якір і, якщо міцно триматимемось його, не зблудим з правдивої дороги до неба

Слово Боже дає нам надію серед усього що переживаємо. Надія на живого Бога, який є Спасителем усіх людей (1Тим 4,10) ― це певний якір і, якщо міцно триматимемось його, не зблудим з правдивої дороги до неба.

Син бо Чоловічий прийшов шукати і спасти те, що пропало (Лк 19,10), ― так звучить головна думка Євангелія про Закхея. Впродовж усієї історії спасіння Бог діяв, спочатку через своїх пророків, за останніх же оцих днів він говорив до нас через Сина (Євр 1,2).

Не просто бути церковним служитилем ― бачимо ап. Павло ставить високі вимоги до Тимотея: “будь зразком”. Тому що люди зазвичай дивляться на діла служителів, ― і від того якими вони є – це їх привертає або навпаки, відвертає від Бога.

Велика відповідальність священника, але рівно ж велика нагорода очікує вірних і праведних служителів, таких як улюблений син ап. Павла ― Тимотей.

Багато старозавітніх прообразів також говорять нам про Ісуса Спасителя, який приносить визволення своєму народу, який перебував у ярмі гріха (наприклад, пророк Мойсей). Бог продовжує шукати душі грішників, щоб привести їх до своєї отари (Христової Церкви).

Виникає запитання: як я можу знайти Ісуса? На прикладі митаря Закхея бачимо як необхідно шукати Ісуса. Найголовніше ― мати бажання (Лк 19,3). Закхей бажав побачити Ісуса, прихід якого не тільки перевершив його очікування, а й цілковито перемінив.

І навіть якщо ми вже зустріли у своєму житті Ісуса, ― можемо і повинні допомогти іншим віднайти Господа, ― через ревну за них молитву і жертву терпінь.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page