fbpx

Сьогодні, 7 квітня, святкуємо особливе християнське свято – Благовіщення. Боже, пошли кожному з нас і нашій Україні благу звістку! Кому молитися на Благовіщення і про що просити Діву Марію: сильні молитви

Сьогодні, 7 квітня, святкуємо особливе християнське свято – Благовіщення. Боже, пошли кожному з нас і нашій Україні благу звістку!

Що можна робити в Благовіщення Пресвятої Богородиці і як попросити Діву Марію про допомогу?

Велике свято Благовіщення 2022 – один з найважливіших в церковному календарі. Православні віруючі в цей день моляться Пресвятій Богородиці про захист від недругів, про допомогу в справах і про міцне здоров’я.

Церква рекомендує на Благовіщення сповідатися і причаститися, але перед цим поститися 3 дні, щоб очистити не тільки дух, а й тіло.

Існує і древній обряд – по закінченню служби випускати з клітин білих голубів, які символізують свободу і нагадують про те, що Ісус подарував її людству.

Віруючі перед походом до церкви печуть просфори – маленькі пісні шматочки хліба, які освячуються в храмі і вживаються натщесерце. За старих часів православні додавали крихти від такого хліба в зерно, яким засівали поле, і в корм худобі – вважалося, що тварини тоді будуть здоровими, а урожай хорошим.

Діва Марія, в першу чергу, покровителька жінок і дітей. Тому її можна просити про заміжжя, здоров’я для себе і близьких, відпущення гріхів і зцілення хвороб. Головне в молитві – це щирість, а не напам’ять завчений текст. Звертатися до Бога потрібно за своїм внутрішнім бажанням і з чистими помислами.

Молитва Богородиці для покаяння

Нескверная, Неблазная, Нетленная, Пречистая, Неневестная Богоневесто, Богородице Марие, Госпоже мира и Надежде моя! Призри на мя, грешнаго, в час сей и Егоже из чистых кровей Твоих неискусомужно родила еси Господа Иисуса Христа, милостива мне соделай матерними Твоими молитвами; Того зревшая осужденна и оружием печали в сердце уязвившаяся, уязви душу мою Божественною любовию! Того в узах и поруганиях горце оплакавшая, слезы сокрушения мне даруй; при вольном Того ведении на кончину душею тяжце поболевшая, болезней мя свободи, да Тя славлю, достойно славимую во веки. Аминь.

Молитва перед іконою Благовіщення

Воспеваю благодать Твою, Владычице, молю Тя: ум мой обогати. Ступати право мя настави, путем Христовых заповедей. Бдети к песни укрепи, уныния сон отягощающи. Связана пленницами грехопадений, мольбами Твоими разреши, Богоневесто.

В нощи мя и во дни сохраняй, борющих враг избавляюще мя. Жизнедателя Бога рождшая, умервщлена мя страстьми оживи. Небесная ми улучити веселия, со всеми святыми, сподоби. Пресвятая Дево, услыши глас непот-ребнаго раба Твоего. Струю давай мне слезам. Пречистая, души своея скверну очищающи.

Стенания от сердца приношу. Душетленных мя пакостей избави, Христа прилежно умоляющи; Ему же честь и поклонение подобает ныне и присно, и во веки веков, аминь. (Воспеваю благодать Твою, Владычица, молю Тебя: обогати мой ум. Научи меня идти прямо, следуя путем Христовых заповедей. Связана пленницами грехопадений, мольбами Твоими облегчи участь людскую, Божья невеста.

Храни меня и днем, и темною ночью, избавляя меня от злых врагов. Давшая жизнь Богу, оживи душу мою, погубленную страстями. Пресвятая Дева, услышь голос непотребного раба Твоего. Слезы лью перед Тобою, Пречистая, душу свою от скверны очищаю. Стенания от сердца приношу. Избавь меня от пакостей, растлевающих душу, Христа прилежно об этом умоляя; Ему же честь и поклонение подобает ныне и присно, и во веки веков. Аминь.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел.

You cannot copy content of this page