fbpx
Духовна скарбничка
Сьогодні, у день Іллі, дуже важливо прочитати цю молитву. Просити варто як здоров’я, так і допомоги в будь-яких обставинах

Сьогодні, у день Іллі, дуже важливо прочитати цю молитву. Просити варто як здоров’я, так і допомоги в будь-яких обставинах

Молитви до святого пророка Іллі, які читають сьогодні, 2 серпня.

Молитва про допомогу

Якщо ви бажаєте заручитися підтримкою Іллі Пророка, зверніться до нього за допомогою молитви.

“О, святий пророк Божий Ілля. Помолися за мене, раба (у) Божого (у) (ім’я), перед Господом Богом, щоб простив Він гріхи, мною вчинені, і позбавив мене від мyк на землі і на Сyді страшному. Підношу я молитву тобі і прошу про допомогу в справі всякій і в боротьбі з вчинками грішними. Допоможи знайти спокій та захисти мене від зла і недоброзичливців. Поклоняюся я тобі і Царю Небесному, сподіваюся на допомогу твою. Амінь”.

Молитва за здоров’я

Щоб попросити святого за здоров’я, скористайтеся дієвою молитвою.

“Далеко за океаном острів стоїть, на цьому острові Ілля Пророк з Ангелами сидить. Посланці Божі стріли пускають, від мене, раба (и) Божого (ї) (ім’я), недуги відганяють. Амінь”.

Вимовляти цю молитву можна як за себе, так і за іншу людину. Звертаючись до святого, необхідно вірити в те, що він обов’язково почує вас і відгукнеться на ваше прохання. У цьому випадку ваше звернення не залишиться без відповіді.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page