fbpx

Сьогоднішній уривок Євангелія неділі є про те, що віра без діл є ніякою. Критерій, за яким Бог оцінює людину називається “любов”

Сьогоднішній уривок Євангелія неділі є про те, що віра без діл є ніякою. Критерій, за яким Бог оцінює людину називається “любов”.

В тексті немає нічого про відвідування храму в неділі і свята, Святі Таїнства, читання побожної літератури, навіть про молитву не згадано жодним словом.

Натомість сказано про діла милосердя, як дуже конкретний вияв любові до ближнього. Якщо узагальнити всіх тих, кого Господь поставив праворуч і ліворуч, це ті, що жили для іншого і ті, що жили для себе.

Молитва, відвідування храму, читання побожної літератури, Святі Таїнства та інші атрибути християнського життя нас спрямовують від себе до іншого.

Чим більше ми пізнаємо Христа, тим ясніше ми бачимо Його в тих, хто нас потребує. Якщо ми не чинимо діл милосердя, ми не знаємо Христа.

Байдужість, це брак віри і любові. Готуючись до Великого Посту, зробімо постанови не лише щодо їжі, але і щодо діл милосердя. Опинитися ліворуч Христа, це те, що найгірше може статися у нашому житті.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.com.

You cannot copy content of this page