fbpx
Здоров'я
Срібло чорніє неспроста! Це має знати кожен

Іноді буває, що прикраси з місячного дорогоцінного металу раптом темніють. І не має значення, що ти ретельно доглядаєш за ними і проводиш чистку регулярно.

Що говорить народ?

На питання, чому чорніє срібло, народні цілителі відповідають, що це псування. Адже, як відомо, даний метал має антибактеріальні властивості, ось чому столові прибори з нього у великій пошані.

Але якщо потемніло колечко, яке ти носиш постійно, то тобі скажуть, що на тобі вінець безшлюбності.

Якщо чорніють сережки, то це свідчить про ймовірну сильну порчу.

А ось натільний хрестик змінюється зовсім не до добра.

Але всьому цьому також є наукове пояснення.

Більшість срібних виробів містять добавку з міді, яка під впливом вологи і свіжого повітря окислюється. Тому на благородному металі може утворитися наліт, який регулярно ущільнюється. Правда, швидкість утворення цього нальоту буває різною і залежить вона від частоти контактів з водою, зміни клімату, вологості повітря.

На зовнішній вигляд прикрас впливають також внутрішні процеси організму.

Увага на деталі

Часом можуть потемніти не всі срібні прикраси, які ти регулярно носиш.

Не варто бити тривогу, краще добре проаналізувати. Врахуй, що саме на грудях розташована більшість сальних залоз, тому ланцюжки і кулони більш схильні до чорніння (в результаті потовиділення, а не псування).

Також варто перевірити гормональний баланс. Обдумуючи, чому чорніє срібло, згадайте, чи не відчували ви недавно сильний стрес, чи не приймали новий лікарський препарат з вмістом сірки, чи не були інтенсивні фізичне навантаження . Можливо, причина саме в цьому.

Зміни кольору срібла, як потемніння, так і висвітлення, може вказувати на порушення роботи нирок і на проблеми з нервовою системою людини.

Якщо темніють не всі прикраси, а тільки певні, то це свідчення того, що є локальні збої в ендокринній системі.

У будь-якому випадку не варто панікувати заздалегідь. Почистіть срібну прикрасу і стежте за зміною її кольору. В цей час не одягайте її  під час походу в спортзал, сауну або лазню, в басейн.

Якщо виріб продовжує темніти, то бажано зробити комплексне обстеження організму.

Читайте також: УКРАЇНА ВЕЛИКА ТА МАЛЬОВНИЧА: ПРАВДА І МІФИ ПРО ШАЦЬКІ ОЗЕРА (ФОТО)

Джерело.

facebook