fbpx
Духовна скарбничка
Святі місця України: Радомишль і Іверська ікона Божої Матері. Господарі обережно зняли одну крапельку ватою. Рідина одразу ж перетворилась на білі кристали!

У 1993 році одна благочестива сім’я лікарів півроку безкоштовно доглядала за хворою. На знак подяки близькі тієї людини на Різдво Христове подарували їм поліграфічну ікону Іверської Божої Матері.

Після повернення із відпустки родина зі здивуванням побачила, що ікона, наче бісером, вкрита краплинками. Найбільші краплини були на ніжці Спасителя і на руці Богородиці.

Господарі обережно зняли одну крапельку ватою. Рідина одразу ж перетворилась на білі кристали.

Про це повідомили настоятеля Свято-Миколаївського храму о. Євгенія.

Перед мироточивою іконою стали щодня читати акафіст Божій Матері.

Краплини ще густіше вкрили образ, він став трохи світлішим.

Правлячий архієрей владика Віссаріон, єпископ Овруцький і Коростенський, благословив перенести ікону хресною ходою до Свято-Миколаївського храму Радомишля.

На день перенесення, 10 квітня 1994 року, Священним Синодом Українськоїправославної Церкви встановлено святкування місцевошанованої Радомишльської (Іверської) ікони Божої Матері.

Відтоді православні не тільки Радомишля і району, але й інших міст і сіл з молитвою і надією припадають до чудотворного образу. Віряни переконані: образ має чудотворнум силу, зцілює і заспокоює.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, zhitomir.life

За матеріалами з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook