fbpx
Духовна скарбничка
Сильна молитва до Господа, яку читають перед початком будь-якої конкретної справи. Діло, яке благословляє Всевишній, завжди вдається!

Молитва перед початком будь-якої конкретної справи

Коротко: Господи благослови.

Або: Господи Ісусе Христе, Сину Єдинородний Безначального Твого Отця, Ти сказав Пречистими Устами Своїми: без Мене не можете робити нічого. Господи, Боже мій, вірою приймаючи в душу і серце слова Твої, припадаю до Твоєї благості: допоможи мені грішному цю справу, що я починаю, як для Тебе Самого робити, в ім’я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Молитва перед початком будь-якої доброї справи

Милосердний Боже, Отче і Господи, дай мені жадати всім серцем тільки того, чого потребує від мене Твоя свята воля. У всякому ділі дай мені силу шукати перш за все виконання святих Твоїх заповідей. Настав мене на Твою праведну путь і навчи у всякій справі не сходити з неї. Створи моє життя таким, щоб я міг робити все з волі Твоєї, дай мені силу виконати Твої святі заповіді. На всіх стежках життя мого підтримай мої слабкі сили, оборони від лукавої спокуси і благослови на все добре, чисте і святе, щоб і словами уст моїх і всіма ділами життя мого я прославляв святе ім’я Твоє, Бога Великого, для нас, людей, Милосердного Отця, і Сина, і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Джерело: “Православний молитвослов”

Читайте також: СИЛЬНА МОЛИТВА ЗА СІМ’Ю І ДІМ ДО БОГОРОДИЦІ. ЗАХИСТИТЬ ВАШУ РОДИНУ І ОСЕЛЮ! ЧИТАЙТЕ І ЩИРО ВІРТЕ – ТІЛЬКИ В ТАКОМУ ВИПАДКУ НЕБЕСА НАС ЧУЮТЬ!

Фото з відкритих джерел.

facebook