fbpx
Духовна скарбничка
Таємниця і Благовіщення Пресвятої Діви Марії: Господи Ісусе, у цій таємниці я хочу стати перед великим даром, який Марія отримала від Бога

Таємниця і Благовіщення Пресвятої Діви Марії: Господи Ісусе, у цій таємниці я хочу стати перед великим даром, який Марія отримала від Бога.

Ти зачнеш і станеш матір’ю сина, і даси йому ім’я Ісус (Луки 1:31)

Господи Ісусе, у цій таємниці я хочу стати перед великим даром, який Марія отримала від Бога.

Вона була звичайною дівчиною, таких було багато в Назареті та по всьому Ізраїлю. Приблизно в п’ятнадцять років, за традицією, їй явився Архангел Гавриїл. Господи, це, мабуть, було великим сюрпризом для Марії, сюрпризом, якого ми навіть уявити не можемо. Молода дівчина повинна стати Матір’ю Божого Сина.

Марія мала бути не такою, як всі, оскільки Бог обрав її матір’ю Свого Сина. Вона була іншою через Непорочність. Якби сьогодні Всевишній вибирав серед п’ятнадцятирічних, він навряд чи знайшов би таку, хто був би відповідальний, як Марія, навіть за соту частину…

Марія, мабуть, була дуже сміливою, якщо вирішила повністю віддатися Божій волі. Слід пам’ятати, що в той час в Ізраїлі жінок, які були при надії без чоловіка, каменували до відходу на небеса. Марія не запитувала, чи не закидають її камінням, чи витримає вона все це. Через деякий час вона погодилася на Божу волю.

Марія може бути взірцем для кожного християнина, щоб повністю підкоритися Божому рішенню. Довіряти собі, не “возитися” і вправлятись у тому, щоб сказати “Бог свічку, а диявол пень”. Моя віра і довіра повинні бути справді справжніми, бо лише в щирому серці я можу тебе почути.

Господи Ісусе, я прошу Тебе допомогти мені вистояти, коли моя віра почне коливатися.

Я також прошу тебе дозволити моїй вірі бути схожою на віру дитини щодо його батьків – безмежною, довірливою, прямолінійною, безкорисливою. Я повинен стати такою дитиною, щоб – за твоїми словами – я міг потрапити до Царства Небесного.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page