fbpx
Духовна скарбничка
Той, хто наполегливо молиться на вервиці, ніколи не буде позбавлений Божої втіхи! Місяць жовтень присвячений молитві на вервиці. Нехай щодня в наших руках буде вервиця і щира молитва на устах!

Вервиця – приносить світло, що розвіює темряву. Той, хто наполегливо молиться на вервиці, ніколи не буде позбавлений Божої втіхи.

Місяць жовтень в католицькій Церкві присвячений молитві на вервиці. Нехай щодня в наших руках буде вервиця і щира молитва на устах.

Марія – цього імені боїться все зло, бо сам Бог вибрав цю жінку, щоби від Неї появився Син Божий, ставши людиною.

Католицька духовність акцентує на чуйності Богородиці, яка є особливою Матір’ю усіх нас, найдосконалішою та найчистішою. Для своїх дітей є взірцем чуйності і послуху, бо все її життя – вірне виконання волі Божої.

Одначе для пекельних легіонів є Марія жінкою з книги Буття, Апокаліпсису, найбільшим страхом змія.

Тоді, в Едемському саді, злий переміг битву, але не остаточну. Він завоював територію, якою, однак владарювати йому не під силу. Бо Марія, найчистіша з усіх, народить Ісуса, Спасителя світу.

Після Едему пекло зі страхом чекало на Ту, кторій довірено розтрощити голову їхнього повелителя. Горді розуми впалих ангелів, через яких спокушено людину, були сплутані.

Саме спокушуванням жінки їм вдалось реалізувати свою велику заздрість до людини, як це так станеться, що саме жінка завдасть їм такого сильного удару? Їхня пиха не давала їм змоги пізнати глибину любові Творця до людини. І зрештою людству теж не зрозуміти, чому ми, люди, так люблені Всевишнім.

Дар від Бога в іпостасі Марії має допровадити нас до Нього. Роль Богородиці – представити нам Бога. Хто приймає Марію – приймає Бога, хто відкидає ЇЇ – відкидає і Господа.

Мати Божа як зоря, якій доручено привести світло і побороти темряву.

Вервиця – справедливо трактується як молитва Марії у її подвійній благословенній діяльності – приносити світло і долати темряву.

Той, хто молиться вервицю, ніколи не буде позбавлений Божої опіки.

Фото ілюстративне з вільних джерел.

facebook