fbpx
поради
Ці речі треба прати набагато частіше, ніж ми думаємо і робимо це. І ось чому!

Речі, які потрібно прати частіше, ніж ми думаємо.

Легінси

Легінси обтягують ваші ноги, а значить, на них накопичується більше поту, відмерлих клітин і бактерій. Відповідно, їх потрібно прати частіше, ніж інші, більш вільні, штани. Якщо в легінсах ви займаєтеся спортом або танцями, періть їх після кожного тренування.

Текст, заголовок, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Бюстгальтер

В області під грудьми і під пахвами піт виділяється рясніше, ніж на інших частинах тіла, тому варто прати бюстгальтер після другого або третього одягання. Щоб бюстгальтер зберіг форму, краще прати його вручну.

Рушники

Рушник постійно стикається з підвищеною вологістю, через що стає сприятливим середовищем для поширення бактерій.

Тому його варто прати два-три рази на тиждень, за умови, що після кожного використання ретельно просушувати його;

Також рушник потрібно прати після кожного походу в басейн, сауну або на пляж.

Простирадла

Простирадла потрібно прати раз на тиждень, на них накопичується піт і відмерлі частинки шкіри. Більш рідке прання може призвести до сумних наслідків, і неприємний запах – найменш шкідливий з них.

Піжама

Взагалі рекомендується прати піжаму після двох-трьох носок. Однак цього правила майже ніхто не дотримується. Але не варто забувати, що на піжамі, як і на постільній білизні, залишається піт і відмерлі клітини шкіри.

Тюль

Тюль слід прати частіше, ніж штори, яким цілком достатньо одного прання в рік. Тюль ж потрібно прати як мінімум в два рази частіше, тому що вона займає практично весь простір біля вікна і збирає на собі всю пил і бруд, які можуть летіти з вулиці.

Наволочки

Наволочки торкаються вашого обличчя, тому і прати їх потрібно частіше, ніж решту постільної білизни. Найкраще міняти наволочки два-три рази на тиждень. В іншому випадку у вас можуть з’явитися проблеми зі шкірою обличчя та голови.

Шторка у ванній

Ванна є зоною підвищеної вологості, тому на шторці часто з’являється цвіль. Її варто прати мінімум раз на місяць. Потрібно пам’ятати, що після кожного прийняття ванни слід розсунути шторку і відкрити двері, щоб дати їй гарненько просохнути. Так ви уникнете появи цвілі.

Читайте також: БАБУСИНІ МАКОВІ ПИРІЖКИ – НАЙСМАЧНІША МАКОВА ВИПІЧКА, ЯКУ Я КУШТУВАЛА! ЯК Я НОСТАЛЬГУВАЛА ЗА НИМИ ВСЕ ЖИТТЯ! А ТУТ, КОЛИ БУЛА У МАМИ, ЗАЗИРНУЛА ДО СТАРОГО, ЩЕ БАБУСИНОГО ЗОШИТА, А ТАМ – ЯКЕ ЩАСТЯ! – ЦЕЙ РЕЦЕПТ! МАМА ЗА НИМ НЕ ПЕКЛА – ЇЙ ЗАВЖДИ НІКОЛИ БУЛО. А Я НЕ ВТЕРПІЛА, І ПРЯМО ВЧОРА НАГОТУВАЛА ЦІЛУ ГОРУ БАБУСИНИХ ФІРМОВИХ МАКОВИХ ПИРІЖЕЧКІВ, А СЬОГОДНІ ВІД НИХ ЛИШИЛОСЯ ВСЬОГО КУПКА. ТАКА СМАКОТА!

Текст, заголовок, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook