fbpx
поради
У чому запорука успіху жінки серед чоловіків: думка експерта

У минулому – політик, а тепер успішна жінка, бізнес-тренер, публіцист і письменниця Ірина Хакамада ніколи не приховувала своїх принципів і ділилася ними на лекціях, в книгах та інтерв’ю.

У неї однозначно є чому повчитися. Джерело

Ірина стверджує, що дуже багато дівчат помилково вважають, що якщо у них є фігура і підтягнута шкіра, то чоловік від них нікуди не дінеться. Це не зовсім так.

Якщо навіть доросла жінка зробить пластичні операції і буде виглядати на 15 років молодше – це не втримає чоловіка поруч.

Що утримує партнера поруч з нами насправді і надовго незалежно від того, що ми старіємо, змінюється зовнішність?

Є секрет: головне – це енергія. Ви можете мати будь-яку груди, шкіру і взагалі зовнішність. Але якщо з вас “пре” енергія (а це найбільший дефіцит в сучасному суспільстві), то ви завжди будете світити, як сонце, і до вас будуть тягнутися люди. Не тільки чоловіки – все.

Читайте також: Сирний пиріг з ягодами і хрусткою крихтою

Оскільки в сучасному світі багато проблем, стресів, завдань і ми хронічно втомлюємося і хронічно нічого не встигаємо, ми весь час втрачаємо енергію .

“Людина, у якого божевільна енергія, є джерелом щастя кожну хвилину, кожну секунду незалежно від того, що відбувається навколо”, – говорить письменниця. Саме тому він завжди оточений цікавими людьми.

Адже всі ми хочемо пити, їсти, дихати повітрям. Без цього не можна прожити. Без енергії, в принципі, прожити можна. Але бути щасливим – неможливо.

Крім того, сьогодні вік біологічний більше не збігається з соціальним, красу цілком може замінити стиль, лиск і доглянутість, молодість – спорт і мудрість, впевнена експерт.

Крім того, дух і енергія підсилюють метаболізм, надають очам блиск, а особі – сяйво.

facebook