fbpx

Я говорю про це дітям зараз, коли вони ще не дорослі, що чоловіка, їхнього тата, я люблю більше за них, мені з ним цікавіше. Мама моя говорить, що так не можна

Мама моя говорить, що так не можна, що це взагалі неможливо для жінки, для мами. Я ж думаю, що інакше і бути не повинно. Я говорю про це дітям зараз, коли вони ще не дорослі, що чоловіка, їхнього тата, я люблю більше за них, мені з ним цікавіше.

Можливо, моя позиція для більшості жінок буде дивною, але я спробую пояснити.

На жаль, моя мама мене не розуміє і не підтримує, говорить, що так не можна, що це взагалі неможливо для жінки, для мами.

Я ж думаю, що інакше і бути не повинно. Я саме так відчуваю і говорю про це дітям зараз, коли вони ще не дорослі, що чоловіка, їхнього тата, я люблю більше за них, мені з ним цікавіше. Адже вони з’явилися на світ завдяки тату, отже, він для мене на першому місці.

Така моя позиція. Жінки, які вважають інакше, часто і лишаються з дітьми самі. Так колись сказала мені ще прабабуся. Я тоді була ще малою, але добре запам’ятала її слова. На все життя.

У нас з Миколою хороша родина, двоє діток 8 і 5 років. У нас син і донечка, Марко і Соломійка. Вони щасливі діти і, насамперед, це тому, що між їхніми мамою і татом – кохання та розуміння.

У нас немає великих грошей, хоч ми і нормально заробляємо. Але ж справжня гармонія не залежить від статків. Іноді багаті люди бувають не щасливі, часто розлучаються.

Не розумію я тих матусь, які повністю переключаються на дітей з їх народженням. Звісно, чоловіки почувають себе не потрібними, ну і починають шукати того, чого їм не вистачає вдома, десь інде.

Ми з Миколою кожну вільну хвилину намагаємося провести разом, особливо радіємо, коли можемо залишити малих у батьків, чи навіть вдома ненадовго самих.

А самі пройтися, сходити у кафе чи в кіно. Ми любимо вкласти дітей, а потім самі вечеряти, дивитися фільм чи просто розмовляти.

Діти у нас сплять в окремій кімнаті, ніколи не спали з нами в одному ліжку, ми їх від цього від початку відучили. Я спокійно можу сказати дітям, щоб вони погралися у себе, а ми з татом хочемо побути самі.

Можу сказати Соломії і Маркові й те, що їхнього тата я люблю більше, що він для мене головніший за них.

Якісь проблеми дітей для мене, звичайно, дуже важливі. Але не важливіші за моє спілкування з чоловіком. Я ніколи не виберу прогулянку лише з дітьми замість прогулянки з Миколою.

Моїх подруг дивує моя така позиція. Мама зовсім крутить біля скроні пальцем, вона не розуміє, як так можна, для неї діти і материнство – це сенс життя.

Для мене це також багато значить, але діти виростуть і випурхнуть у власне життя, і мені важливо зберегти сильні почуття з чоловіком, щоб на старість нам так само було добре разом, як і сьогодні.

Я вважаю, що головні у родині – мама з татом. Саме взаємини між ними роблять і дітей щасливими та здоровими, ми вчимо своїм прикладом наших діток, і самим же дітям від цього лише краще.

Автор – Олена М.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page