fbpx

Як прибрати вапняний наліт з унітазів без очищення за кілька хвилин: вони знову стають чистими

Оскільки вапняк швидко накопичується і осідає на стінках унітазу, це питання мучить тих, хто опирається домашнім справам. Як змусити його зникнути, не витрачаючи години на чищення? Не панікуйте… Хоча вапняні відкладення можуть лякати, є прості та економічні поради щодо їх видалення з невеликими зусиллями або без них.

Щоб покласти край розмноженню бактерій і мікробів у ваших туалетах, важливо вже озброїтися переможним станом розуму: регулярне прибирання! Але якщо ви маєте справу з такими проблемами, як відкладення накипу, ну… важкі часи настають важко і швидко.

І ні, не варто повертатися до хімічних продуктів, коли під рукою є рішення з натуральними інгредієнтами… Ми показуємо вам екологічні методи, які дозволяють очистити ваші туалети від накипу, не вдаючись до агресивних методів. І жодного відбілювача!

Як очистити унітаз від накипу? Відкрийте для себе перевірені поради

Якщо не завжди легко впоратися з брудними унітазами, то це тому, що вапняк встиг накопичитися в чаші через жорстку воду. За допомогою цих порад вирішіть проблему безпосередньо, щоб розчинити камінь без особливих труднощів.

Видаліть накип з унітазів без розтирання за допомогою лимонної кислоти та харчової соди

Дійсно є чудовий спосіб усунути непривабливі коричневі плями в унітазі без необхідності мити його. Домашнє рішення полягає в тому, щоб скористатися перевагами властивостей лимонної кислоти та природних абразивних властивостей харчової соди.

Ось прості кроки, щоб приготувати цей порошок для чищення туалету:

Змішайте в мисці 2 столові ложки соди і 1 столову ложку лимонної кислоти.

Додайте кілька крапель ефірної олії чайного дерева

Знову перемішайте, а потім вилийте розчин всередину.

Залиште на 20 хвилин до 1 години

Змити унітаз. Вапняні плями повинні зникнути.

З харчовою содою та лимонною кислотою як основним інгредієнтом рецепту проти вапняного нальоту, ви очищаєте накип з унітазу, не виснажуючи себе! Вишенька на торті: ваші туалети насолоджуються приємним запахом і антибактеріальною силою ефірної олії чайного дерева!

Метод білого оцту для очищення туалетів

Важко пропустити цей незамінний миючий засіб, який доводить свою ефективність у багатьох домашніх завданнях. І видалення накипу в унітазах не є винятком! Якщо у вас тонкий шар вапняку, достатньо білого оцту, щоб розчинити його і одночасно продезінфікувати уражені стіни. Ви побачите, рішення таке ж просте, як і інші. Тільки різниця, ви все одно трохи потерте. Але все одно недостатньо, щоб наростити м’язи!

Розведіть 1 частину білого оцту в 2 частинах гарячої води

Налийте розчин оцту в пульверизатор

Розпиліть розчин безпосередньо на стінки

Залиште на 2-3 години

Обережно потріть стіни губкою або туалетною щіткою.

Змийте туалет і, якщо необхідно, повторіть операцію.

Знову ж таки, ви можете скористатися дезодоруючою дією харчової соди, якщо у вас є неприємні запахи. Хоча білий оцет вже виконує цю роль, харчова сода може бути додатковим доповненням, яке гарантує, що унітаз повністю вільний від неприємних запахів. Просто посипте содою ділянки, уражені каменем, і залиште на день. Після промивання це має дати хороший результат.

Варто також зазначити, що застосувати ці трюки буде простіше, якщо спочатку злити воду з унітазу. Таким чином інгредієнти матимуть більший ефект.

Як очистити унітаз від накипу?

Хоча вже згаданих розчинів може бути достатньо для усунення вапняного нальоту, вам може знадобитися докласти трохи більше зусиль у випадку, якщо чаша сильно кальцинована. Але знову ж таки, вам не потрібно докладати зусиль бійця. Ви можете розраховувати на наждачний папір і трохи обережності з вашого боку, і ви видалите впертий зубний камінь за кілька хвилин.

Ось як:

Наждачний папір

Виберіть рівень шорсткості наждачного паперу відповідно до твердості вапняного відкладення.

Легким наждачним папером обережно зіскрібайте вапняний наліт

Після видалення поверхневого відкладення можна перейти до грубого наждачного паперу, щоб відшліфувати залишки накипу.

Промити

Застосуйте прийом білого оцту або прийом лимонної кислоти/харчової соди.

Найкраще: регулярний ритм прибирання, щоб вапняний наліт не встигав осідати на стінках ваших унітазів! Зрештою, все залежить від ставлення до прибирання.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page