fbpx
Здоров'я
Як розпізнати психічні відхилення у дітей: зверніть увагу на зуби

Вчені стверджують, що зуби можуть «попередити» ризик психічних розладів: депресії, тривожності, біполярного розладу і шизофренії. Джерело

Психіатр в лікарні загального профілю штату Массачусетс, доктор Erin Dunn перевірила молочні зуби шестирічних дітей, які випали і з’ясувала, що у дітей з тонкою емаллю частіше виникають проблеми з дефіцитом уваги, ніж у інших.

Таке відкриття може бути цілком логічним для археологів, а для психіатрії є повністю безпрецедентним, пропонуючи новий спосіб скринінгу порушень, які зустрічаються все частіше.

Дослідники попросили батьків 37 дітей віком від 6 років і старше в Каліфорнії пожертвувати молочні зуби дітей, після того, як вони випали.

Читайте також: 56-річний українець показав, як після розлучення сам виховує 4 дітей

Вчені проаналізували кожен зуб, з допомогою сканування високого дозволу , порівнюючи свої аналізи поведінкових оцінок дітей.

Дослідники прийшли до висновку, що відмінності у розмірах і якості зубів були безсумнівно кращими предикторами психічного здоров’я, ніж ті фактори, якими психіатри зазвичай користуються для виявлення психічних розладів.

Related Post

facebook