fbpx
поради
Як тільки відчуваю наближення нежиті і застуди – кладу його на ніч у вухо. Повторюю кілька ночей – і все як рукою знімає.

Часник – справжній рекордсмен серед корисних продуктів. Він незамінний при профілактиці простудних захворювань, зміцнює імунітет. Часник має антибактеріальні та антивірусні властивості, допомагає зняти набряки і зменшити біль.

Для усунення ознаків застуди, нежиті, грипу, а також вушних болів часник підходить краще будь-яких ліків. Він містить сполуки, які всмоктуються шкірою і проникають у внутрішнє вухо, надаючи протизапальну дію.

Досить  зубчик часнику (можна обернутим’якою тканиною) помістити в вухо на ніч.  Можна крупний зубчик розрізати навпіл – це збільшить ефект.

Ця процедура знімає біль і сприяє одужанню. Не варто поміщати часник занадто глибоко в вухо. Не використовуй занадто маленький шматочок часнику. Будьте готовими до часниковому запаху після такої процедури.

Часник має специфічний запахом завдяки алліцину, хімічній сполуці, яка виробляється при пошкодженні цілісності клітин часнику. Саме аліцин є природним антибіотиком, за який ми так цінуємо часник.

Аліцин – речовина сильнодіюча, тому бережи шкіру від опіків саме краще використовувати шматочок тканини або марлі при контакті часнику зі шкірою).

Будьте здорові!

Джерело: “Енциклопедія народної медицини”

Читайте також: ПАХЛАВУ ТЕПЕР РОБЛЮ ЛИШЕ САМА! ЗНАЮ, ЩО КЛАДУ, ДО ТОГО Ж РЕЦЕПТ ШВИДКИЙ І НЕ СКЛАДНИЙ, НИМ ЗІ МНОЮ ПОДІЛИВСЯ ДРУГ З ТУРЕЧЧИНИ. 

facebook