fbpx
поради
Яk я знaйшла на вулиці купюру в 2 гривні: хoчете віpте, хoчете нi, алe моє життя змінилося на краще!

Нещодавно я ввечері, в дощовий противний дощ, поверталася дуже втомленою з роботи, в сумних роздумах, де завтра взяти гроші на черговий платіж за ноутбук, узятий в кредит, а зарплата буде тільки через 3 дні.

Знову доведеться з кредитки знімати . Ніяк я цими фінансами не вмію керувати! Джерело

І тут бачу – прямо переді мною лежить купюра в 2 гривні, складена навпіл. Абсолютно нова і повністю суха, хоча кругом все було мокрим і брудним.

Спочатку хотіла пройти повз, а потім згадалися матусині розповіді, як чинити з тим, що знайдено прямо під ногами.

Попри те, що говорять інші, мовляв, не можна піднімати гроші і каблучки на дорозі, вона стверджувала, що їх обов’язково треба забирати, але слід дотримуватися деяких правил, щоб не нашкодити собі.

Монетки і купюри не треба ставити в свій гаманець, а просто в кишеню або сумку, принести додому, протерти вологою ганчіркою і покласти на стіл під скатертину, обов’язково портретом вгору (монетки – решкою) і нехай там собі лежать, гроші в будинок залучаючи. Їх не можна витрачати, навіть якщо є велика спoкуcа!

Читайте також:ЙOГО НE СТAЛО У РОЗКВІТІ СИЛ, ПОСЕРЕД БІЛОГО ДНЯ! НАВРЯД ЧИ МОЛОДШИЙ БРАТ ЗАЙМАВСЯ ЧAКЛУНCТВОМ. АЛЕ НЕ ВИКЛЮЧАЮ, ЩО В РОЗПАЧІ ОДНОГО РАЗУ ПОБАЖАВ СТАРШОМУ: «ПOДAВИСЬ!» І ВИЩІ СИЛИ ПРОХАННЯ ПОЧУЛИ. ДОПОМОГЛИ

Каблучки теж треба підняти, ні в якому разі не міряти на палець! Промити під проточною водою і надіти на шовковий шнур або недорогий ланцюжок і повісити на вікно або біля дверей. Цей ланцюжок замкне коло і всю стару енергетику прикраси, а вона сама не буде випускати удачу і щастя з дому.

У моїх батьків вдома висить золота каблучка з червоним камінчиком, знайдена колись на морі. Хочете вірте, хочете ні, я за своє життя жодного разу не чула, щоб мама і тато лаялися – живуть, що йдеться, душа в душу!

Ще вона радила обов’язково підбирати пір’я, що опинилися на шляху – вони також приносять достаток. Носити в сумці. А таку пір’їнку, яка пролетіла прямо перед обличчям, обов’язково треба зловити і помістити в гаманець. Перевірено – гроші приходять швидко.

І ось яку пораду ще давала – якщо підбіжить маленьке кошеня, його обов’язково треба забрати собі. Це посланий захист від чогось неприємного і небезпечного!

А ось дорослу кішку брати не треба, бажано просто дати їй щось поїсти. Але якщо кішка підходить кілька разів – це знак! Тільки кішка повинна сама піти і прийти в будинок.

Так ось, про цю купюру – я її підняла, принесла додому, протерла і поклала під скатертину. А далі пішли чудеса!

Через кілька днів в супермаркеті щось мене потягнуло купити квиток миттєвої лотереї! Ніколи раніше я цього не робила.

Квиток виявився виграшним! Гроші я отримала на наступний день, погасила залишок кредиту і обнулила, нарешті, цю кредитку!

Потім в інтернет-магазині зробили знижку на сукню, яку мені дуже подобалося, але за ціною було недоступним. Залишилася тільки одна і як на останній екземпляр поставили знижку 70%! Це був мій розмір.

А потім я отримала пропозицію на підвищення з зарплатою, в два рази вище старої, в офісі зовсім недалеко від мого будинку!

Може це все і випадкові збіги, але моє життя змінилася на краще!

facebook