fbpx

“Якби хтось запитав мене, – говорить святий Ієронім, – як Пресвята Діва Марія провела свої юнацькі роки, – я відповів би: про це знає лише сам Бог і Архангел Гавриїл, її невід’ємний охоронець”: До храму вели сходи, що складалися з 15 високих сходинок. На подив зібраних людей, Марія швидко піднялася на них і опинилась на горі без чиєїсь допомоги. Усі були здивовані, побачивши цю надзвичайну подію

Як говорить Святе Письмо, коли Пресвятій Діві Марії виповнилося три роки, її батьки – Йоаким та Анна вирішили виконати свою обіцянку, віддати свою дочку на службу Богу. Вони повідомили родичам і знайомим, одягли Марію в найкращий одяг і зі свічками в руках, співаючи духовні пісні, привели її до храму в Єрусалимі. Там майбутню Богородицю зустрів первосвященик Захарія в оточенні численних священиків.

До храму вели сходи, що складалися з 15 високих сходів. На подив зібраних людей, Марія швидко піднялася на високі сходинки і піднялася на самий верх без чиєїсь допомоги. Первосвященик познайомив її з найсвятішим місцем храму, куди він міг увійти поодинці, один раз на рік, щоб принести Богові милостиню і очищення для цілого народу. Усі були здивовані, побачивши цю надзвичайну подію.

“Якби хтось запитав мене, – говорить святий Ієронім, – як Пресвята Діва Марія провела свої юнацькі роки, – я відповів би: про це знає лише сам Бог і Архангел Гавриїл, її невід’ємний охоронець”.

Православна традиція говорить, що під час перебування в єрусалимському храмі Марія виховувалася в присутності благочестивих дів, уважно читала Святу Біблію, займалася ремеслами, постійно молилася, постійно постила і доглядала за хворими, інвалідами та бідними. Вона виросла люблячи Бога.

Через неї прийшло спасіння на землю. Пресвята Діва Марія стала живим храмом, в якому Бог прийняв людське тіло і став людиною

Сьогодні Божа благодать сповіщає і проголошує спасіння людей, бо прихід Богородиці в Храм Божий – прихід Христа є знаком.

Маріє, мати Божа, молися за нас грішних!

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page