fbpx
Breaking News
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Від чоловіка ж відповіді були скупі і односкладові – «спасибі», «так», «зрозуміло». Начебто не особливо він і вплутується в переписку, але і не «відшиває». З силою придушивши бажання рознести все і вся, розлучитися і подати на аліменти, вирішила поспостерігати.
– Розлучився з дружиною, хочу одружитися на тещі. Мене друзі засуджують, а мені так простіше
Духовна скарбничка
Якi ікони захистять вашу дитину від хвopoб та як правильно їх вибирати? Яку ікону повісити біля дитячого ліжечка?

Яку ікону повісити в дитячій, а яку купити в подарунок хрещеникам – часто ми не знаємо відповіді на ці важливі питання. Правильність вибору підкаже ім’я малюка і ваше серце. За матеріалами

У кожної ікони своє значення, є образи, які вважаються в православ’ї головними, вони повинні бути в кожному домі. Є ікони, які будуть доречні в дитячій кімнаті вашого малюка, які можна купити і подарувати хрещенику або хрещениці.

Ікона Ангела-Хранителя.

До Ангела-Хранителя можна звертатися з молитвою про захист і здоров’я малюка, повісити її найкраще в головах ліжечка.

Ікона Мірна або Іменна.

Її підбирають по імені і даті наpoдження дитини. У церкві вам підкажуть, який святий протегує саме вашому малюкові відповідно до православних святців (список імен святих з датами, коли їх шанують).

Читайте також:МІЙ СИНОЧОК ПРИВЕДЕ ДОДОМУ ДІВЧИНУ З АВТОМИЙКИ … ЯКА ГАНЬБА! ТА ХІБА ДІВЧИНА З ПРИСТОЙНОЇ СІМ’Ї БУДЕ ПРАЦЮВАТИ В ТАКОМУ МІСЦІ? – АНГЕЛІНА ПАВЛІВНА ПРИЙШЛА В ЖAХ

Образ Божої Матері.

Пресвята Богородиця – захисниця і заступниця всіх християн, і вашого малюка вона буде від всіх бід уберігати. Найбільш підходить для дитячої ікона «Пом’якшення злих сердець» («Семистрільна»), яка символізує пом’якшення відносин між дітьми і батьками.

Свята мyчeниця Параскева, наречена п’ятницею:

Моляться в хвоpoбах немовлят.

Преподобного Симеона:

Звертаються про заступництво дітям.

Bеликомyчeник Микита:

Моляться у хвoробах дітей і зцілення.

Святі Сім Отроків Еффеських:

Допомагають при поганому сні немовлят.

Великомyченик Георгій Побідоносець:

Моляться про втрачених дітей.

Преподобним Ксенофонтові і Марії:

Звертають молитви в печалях про дітей, де вони знаходяться і чи живі.

Related Post