fbpx

Якщо ти не знаєш цілі свого життя, то якось його проживеш. Але як?!

Наше життя — унікальне й неповторне. Усі ми хотіли б жити на землі вічно або хоча б років 500. Однак це життя надто коротке, всього декілька десятків років — у когось на десяток більше, у когось на десяток менше.

Кожен із нас має щось унікальне, чого ніхто інший не може виконати. Коли б запитати будь-кого з нас: «Яке твоє покликання в житті?», то дуже сумніваюся, що багато хто з нас міг би легко дати на це відповідь.

Господь є нашим Отцем, як всі ми визнаємо Його в молитві «Отче наш». Він дав нам це життя і хоче, щоб ми його якнайкраще прожили. Тому так важливо розпізнати Божий план щодо себе та постійно шукати своє покликання.

Саме тому так важливо розпізнати особисте покликання та якнайкраще використати своє життя. Ми прагнемо якнайраціональніше витратити свої гроші, час до часу — здоров’я, але дуже легковажимо життям.

Отож ми живемо, щось робимо, але остаточно самі не знаємо, для чого робимо те чи інше, який зміст і ціль цього всього. Якщо ти не знаєш цілі свого життя, то якось його проживеш… Але як?!

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page