fbpx
Breaking News
Ангеліна і зізналася йому, що дитину чекає від іншого. Санька це не зупинило, любов його НЕ зникла, він знову запропонував вийти за нього заміж, а секрет їх зберегти, щоб записати дитину без всяких пересудів і бабських пліток відразу на себе. Навіть батьки Ангеліни повірили, що дитя від Олександра
Дужe сильна молитва до Небесної Цариці за здоров’я дитини: моліться, і ви обов’язково будете почуті!
Коли неочікувані гості на порозі, я готую піцу за мегашвидким рецептом. Ніхто й не вірить, що я сама цю смакоту приготувала. Спробуйте і ви, це дуже смачно!
Приходжу на днях з роботи, а моя 10-ти літня донька пригощає мене цією смакотою, яку сама й приготувала. Мамочки дівчаток мене зрозуміють: моєму захвату не було меж. Це нереально смачно!(рецепт)
Мені було дуже соромно, через заштопану спідницю, за маленьке взуття, я боялася, що вони мене не візьмуть в свою сім’ю. Але моя свекруха Поліна Андріївна і свекор Василь Петрович прийняли мене, як рідну. А матір, коли дізналася, що я вийшла заміж, і що у мене все добре, тут же прибігла і стала вимагати, щоб я її утримувала
поради
За щоденними турботами і приготуваннями до свят ми не замислюємося над тим, що дійсно потрібно зробити до закінчення цього року, щоб наступний рік видався успішним і продуктивним

Ось і збігають останні дні цього року. Багато зроблено, завершено. Перегорнуто ще одну сторінку життя.

За щоденними турботами і приготуваннями до свят ми не замислюємося над тим, що дійсно потрібно зробити до закінчення цього року, щоб наступний рік видався успішним і продуктивним. Джерело

Найперше слід подякувати цьому року за все, що було. Ці події вже стали історією і залишаться лише в спогадах.

Не слід вступати в Новий рік з боргами. Щоб фінансовий успіх прийшов до вас, слід позбутися заборгованостей.

Дозвольте собі маленькі радощі у вигляді якоїсь гарної речі чи косметичної процедури. Це може бути будь-що, але має принести задоволення.

Складіть список бажань, запишіть на папері. Так ваші думки швидше матеріалізуються. В кінці наступного року зможете проаналізувати, що вдалося, а над чим ще слід попрацювати.

Читайте також: Cкiльки poків мoжна збepігати дoмашню кoнсepвацію. А ви знаєте? На замітку господині

Обов’язково подаруйте щось своїм друзям і близьким. Це може бути недорога річ, але вона наповнена вашою позитивною енергією, тому дуже цінна.

Якщо маєте можливість, зробіть добру справу, протягніть руку допомоги. Добро повернеться до вас.

2020 рік – рік білого металевого Щура. Придбайте якийсь символ Нового року у вигляді сувеніра чи ялинкової прикраси, щоб удача супроводжувала вас.

Не переносьте старі образи в наступний рік. Слід пробачити кривдникам, звільнитися від тягаря чвар і незгод.

Позбудьтеся старих, поламаних та непотрібних речей. Вони притягують невдачу та бідність. Зробіть лад в оселі.

Намагайтеся перед святами не думати про погане, а налаштовувати себе на позитив. Тоді Новий рік принесе удачу, здоров’я, успіх та фінансову стабільність.

Related Post