Живи тим, що є тут і тепер. Відкрийся цій миті у всій її повноті. Будь готовий прийняти те, що вона несе тобі саме у цей момент. І завжди пам’ятай: ти маєш лише цю мить, іншої миті не існує, так само як і не існує іншого світу чи іншого Бога

Живи тим, що є тут і тепер. Відкрийся цій миті у всій її повноті. Будь готовий прийняти те, що вона несе тобі саме у цей момент. І завжди пам’ятай: ти маєш лише цю мить, іншої миті не існує, так само як і не існує іншого світу чи іншого Бога.

Цей світ пронизаний Божою присутністю, люди навколо тебе – є знаком Його любові до тебе, і якщо ти не в стані побачити Його в цьому світі і полюбити в цих людях, не надійся, що побачиш і впізнаєш Його у прийдешньому.

Кожна мить нашого життя – це безцінний дар від Бога. Ми нічим не заслужили собі на цей дар. Бог дав нам його просто так, бо Він є Любов. А Любов не може не ділитися, не вміє не роздавати щедро, не тримає нічого для себе.

Як можна віддячити за це? Усвідомлюючи неперевершену велич цього дару, неповторність кожної миті, у глибині нашого єства зароджується солодке блаженство. З блаженства народжується вдячність буття. Ця подяка і є твоєю молитвою.

Vyacheslav Okun SJ.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.