fbpx
Духовна скарбничка
Знайшла цю Молитву до Отця Небесного багато років тому у бабусиному Молитвослові. Вона, згадую, часто промовляла її пошепки, а ще говорила, що в цій молитві – всій найпотрібніші слова для щирої розмови з Богом. Ми ж так часто забуваємо з Ним говорити!.. Намагаюся читати її не тільки, коли прагну Божої допомоги, а й коли все добре.

Молитва до Отця Небесного

Отче Предвічний, нехай святиться Ім’я Твоє. Знати Тебе – це знати Життя вічне. Знати Тебе – це знати Правду. Отче усякої мудрості, освяти мене Своїм Святим Духом, аби моє серце виголошувало приповідки, повні мудрості. Єдине і Досконале Джерело Найвищої Любові, Троне, заполони моє серце, щоб славило тебе вдень і вночі. Фонтане Мира, огорни мою бідну душу Своїм ніжним запахом, щоб мій Цар, Твій Улюблений Син, не відвернув від мене Своїх очей, коли Його зустріну. Знати Тебе – це перебувати у Твоєму Світлі, в тому Світлі, котре показує мені Дорогу, котра притягує мене до слідів Твого Улюбленого Сина.

Джерело Води Живої, прийди, прийди занурити мене, Твою дитину, у твою ріку, котра так щедро витікає з Твоєї Святині. О, Боже, люблю Тебе аж до сліз, а моя бідна душа зітхає за всім, що Святе. Як моя душа розкошує у Твоїй Лагідності! Ягве, Ти – мій Бог, величаю Твоє Ім’я, бо поглянув на мою бідну душу і наповнив її ясністю Своєї Слави. Моє серце співає Тобі, Отче, мі дух радіє в Твоєму Дусі. О Боже, мій Отче, дозволь моїй душі кинутися в Твої люблячі Обійми. Витисни тепер Свою Печать на моєму серці, щоб моя любов до Тебе стала сильнішою від смерті. Амінь.

Джерело – “Великий Молитвослов”

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!