fbpx
Breaking News
Одного дня до мене подзвонила чоловікова коханка і попросил допомогти. І я не змогла їй відмовити
Що про нас думають в ЄС: найбільш розповсюджені міфи та стереотипи про Україну, які ходять у Євросоюзі, і чому Україна краща за ЄС.
Я зустрічалася з одруженим чоловіком, у якого в шлюбі не було дітей. Він був в повній впевненості, що проблема в ньому. Говорив, як хоче рідних дітей, що пішов би від дружини, якби я ощасливила його. І тут сталося диво! Він пішов, але від мене!
Я пішла всупереч бажанню батьків. У серпні 2007 року ми взяли з будинку малятка Михайлика. Першим здивуванням для мене стала спроба його заколисати. Нічого не вийшло, він заколисував себе сам: схрещував ноги, клав два пальця в рот і гойдався з боку в бік. Я свято вірила, що любов сильніша за генетику. Це була ілюзія
Я була щаслива, вірила, що батьки розділять цю радість зі мною. Однак тато сказав, що не для того він стільки горбатився, щоб віддавати свої статки чужинцю. « Я вас благословлю, але ні копійки грошей ви від нас не отримаєте », – це були його останні слова. Тоді мені здавалося, що з милим рай і в курені. Як же я помилялася!
Шоу-бізнес
15-річна онука Ротару вразила не лише стильною вишиванкою

Онука відомої естрадної співачки та Героя України Софії Ротару – 15 річна модель Соня Євдокименко.

Поділилася ефектною світлиною у яскравій сукні-вишиванці.

Відповідне фото з’явилося в соцмережі Instagram.

На кадрах Софія позує у червоній вишитій сорочці-сукні та демонструє свої довгі ніжки.

Нагадаємо, свого часу Софію Євдокименко помітили на одному з балів у Москві.

Читайте також: ВІДОМИЙ УКРАЇНСЬКИЙ СПІВАК ЗАСВІТИВСЯ У ПРОГРАМІ НА РОСІЙСЬКОМУ КАНАЛІ

Джерело.

Related Post