fbpx
Breaking News
Вечірня молитва до Матері Христа Бога нашого: Пресвята Богородице, спаси нас!
Цeй пиріг – просто знахідка для мене. Буває, що треба спекти щось смачненьке до чаю на швидку руку. Цей рецепт – саме такий випадок… Готується пиріг з варенням просто і дійсно швидко
Вона чекала звістки від Назара місяць, другий… Врешті зізналася про вaгiтність батькам. Ті вчинили неймовірну бучу. Мовляв, що подумають про молодшу сестру? Скажуть, така ж пoвiя, як і старша. Як з цим соромом жити?
Недавно я, отримала від життя дуже добру науку. І щоб мої рідні не повторили моєї помилки, цю історію їм уже по кілька разів переказувала. Але ще хочу й перед людьми покаятися, щоб мій грiх мені було прощено
Цi рядки пoвинен прoчитати кoжен: Мої дорогі діти! Завтра ви приїдете до мене в гості, тому що завтра у мене ювілей. Ви побачите, що я старію. Будь ласка, будьте терплячі і спробуйте зрозуміти, через який етап життя я зараз проходжу… 
поради
Чоловіки повинні ЗАВЖДИ ставити дружину вище цих 4-х людей

Це одна з головних проблем всіх відносин: коли з часом наші пріоритети трохи змінюються і людина, яка колись був найважливішим для нас, раптом починає відходити на задній план.

При цьому у вас можуть бути самі благі наміри. Бо ваш партнер повинен бути для вас важливіше всього, навіть важливіше, ніж:

1. Ваші діти

Не зрозумійте неправильно – дітям потрібна ваша увага. Їм потрібно відчувати себе коханими, але ще вони повинні бачити, наскільки їх батько любить їх мати, і навпаки.

Сімейні експерти відзначають, що якщо чоловік або жінка ставлять своїх дітей понад один одного, це може зруйнувати дитячу виставу про шлюб.

Вони так само вважатимуть, що любов – не найголовніше. Не секрет, що, виростаючи, діти схильні повторювати досвід батьків у відносинах.

2. Ваші батьки

Коли ви росли, ваші батьки могли бути вашими найкращими друзями. Вони були поруч, коли вам було погано, страшно, коли ви не знали, що робити зі своїм життям.

Але після весілля вашим новим повіреним повинен бути ваш обранець / обраниця.

«Так то полишає чоловік свого батька й матір, і пристане до своєї жінки».

Читайте також: Дівчинку покинув батько. Те, що вона сказала матері, має стати уроком для всіх

Залишайтеся близькими зі своїми батьками, запевняє їх у своїй любові, але ніколи не дозволяйте їм бути для вас в більшому пріоритеті, ніж ваш партнер.

3. Ваш начальник

Робота ніколи не повинна ставати на шляху ваших відносин. Так, гроші важливі, ви повинні забезпечувати свою сім’ю. Але коли ви ставите роботу на перше місце, відсуваючи дружину (чоловіка), тоді починаються проблеми.

Якщо робота займає багато часу, не забувайте показувати свого партнера, що ви його цінуєте і любите.

Обговорюйте те, що відбувається між вами, що потрібно кожному з вас, щоб відчувати себе коханими.

4. Будь-хто протилежної статі

Навіть не усвідомлюючи це, ви можете віддавати більше часу і уваги якомусь одному (подрузі), колезі протилежної статі, а не своєму чоловікові / дружині. Це дуже небезпечно.

Звичайний флірт або довірчі розмови з ким-не будь іншим протилежної статі, може привести до зради – як мінімум емоційним.

У багатьох чоловіків таке трапляється через порнографію.

Чоловіки, ви потрібні своїм дружинам. Дружини, ви потрібні своїм чоловікам. Не забувайте один про одного, що ви обіцяли один одному.

Related Post