fbpx
Breaking News
Cпрoбуйте цю кpуту ідeю! Вcе дуже прoсто, a чaсу витpатите в два, а тo і в тpи рази менше. Чоловік і діти розхапали їх за 10 хв, охoлонути навiть не вcтигли!
Катя з малюком приїхали в рідну домівку. Вона так хотіла батьківського тепла і підтримки, а замість цього з порога почула слова мами: “Це ти погана дружина, скажи спасибі, що він тебе таку взагалі взяв! Прuнuжував і зраджував? Ну і що, жінка на те і жінка, щоб терпіти! Кому ти тепер будеш потрібна одна з дитиною?”
Цi три інгредієнти перeтворюють сaлат на неймовірну смакоту! Готую вже вдруге за тиждень!
– Іди і зроби чоловікові сніданок! – вимагала мама о третій годині ночі. – Проведеш, і далі лягай! – А я так не вмію. Прокинулася – і все, більше не засну. І сам Влад – НЕ ляля маленька, а батько сімейства. – Як не будеш годувати ти – він почне перетравлювати сніданок у іншої жінки! Я тобі, дуpeпа, допомогти хочу! Допомогла – тепер про розлучення думаю
Через рік Марина вже успішно вийшла заміж. А потім один за іншим у Лілі з’явилося троє братів. Але, вона навіть не здогадувалася про їх існування, як і вони про те, що у них є старша сестра. Роки йшли, сини Марини виросли і почали облаштовувати своє особисте життя. І ось почався якийсь злuй рoк дoлі
Події
Після огляду лікаря 40-річна тернополянка померла за півгодини

Трагедія сталася днями у Тернополі. У жінки відняло ноги, вона не змогла піднятися з ліжка, тож рідні викликали дільничного лікаря. Однак після огляду, жінка померла у муках. Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат Тернопільської міської ради Андрій Шкула.

Посилаючись на слова рідних та сусідів померлої жінки, депутат пише, що медик оглядала хвору – піднімала ноги, повертала, підгинала. Та скаржилася, що їй дуже боляче, їй зле, просила припинити. А коли почали синіти губи та з рота пішла піна, лікар огляд різко припинила і пішла, кинувши на ходу щось на кшталт «буде гірше, викликайте швидку». Родичі дійсно через 15 хвилин викликали «швидку», але ще за 15 хвилин жінка таки померла.

«Поки прізвищ не вказую, бо рідні досі в шоці і в ситуації потрібно розібратися. Але вже повідомили правоохоронців. Звернулись й до до мене. Прикладемо всіх зусиль, аби все було згідно з законом», – написав депутат.

У коментарях користувачі соцмережі наголошують, що не слід завчасно звинувачувати медика і робити висновки. Причину смерті жінки має встановити експертиза.

Читайте також: Звір у людській подобі: Чоловік забивав до смерті дружину на очах у малолітніх дітей(відео)

Джерело.

Related Post