fbpx
Breaking News
Я зустрічалася з одруженим чоловіком, у якого в шлюбі не було дітей. Він був в повній впевненості, що проблема в ньому. Говорив, як хоче рідних дітей, що пішов би від дружини, якби я ощасливила його. І тут сталося диво! Він пішов, але від мене!
Я пішла всупереч бажанню батьків. У серпні 2007 року ми взяли з будинку малятка Михайлика. Першим здивуванням для мене стала спроба його заколисати. Нічого не вийшло, він заколисував себе сам: схрещував ноги, клав два пальця в рот і гойдався з боку в бік. Я свято вірила, що любов сильніша за генетику. Це була ілюзія
Я була щаслива, вірила, що батьки розділять цю радість зі мною. Однак тато сказав, що не для того він стільки горбатився, щоб віддавати свої статки чужинцю. « Я вас благословлю, але ні копійки грошей ви від нас не отримаєте », – це були його останні слова. Тоді мені здавалося, що з милим рай і в курені. Як же я помилялася!
Якщо у мене в холодильнику залежалась капустина, тоді я одразу ж готую цю неймовірно смачну запіканку. Приготувати її дуже легко, а виходить неймовірно смачно! А ще, я готую її замість голубців, коли геть немає часу – це значно краще і простіше! Спробуйте!
Господиньки, рекомендую спекти цей смачний НОВИЙ пляцок “Зелений гай”: рецепт дуже вдалий, пляцок виходить м’якенький, ніжний, не приторний і легко печеться
Духовна скарбничка
Сuльна молитва на успіх, благополуччя та здоров’я: подякуйте Господу Ісусу Христу і Пресвятій Богородиці за їх любов!

Помоліться за день насущний!

Ранкова молитва, яка зробить Ваш день світлим! Помоліться за день насущний! Джерело

Дякую Вам, Любові, Світла Сонце і Серце всім, Миру. Щастя! Бережи всіх Господь!

Ранкова молитва. Потужна молитва на успіх, благополуччя, здоров’я на день прийдешній! Дякую Господу Ісусу Христу і Пресвятій Богородиці за їх любов до нас! Прости і Благослови нас Господь! Подяка за можливість слухачам за ці Божественні молитви.

Дякую Тобі Господи, за все що маю, за дітей, онуків, здоров’я, кpoв, за всі блага, які ми маємо !! Світла і Світу всім людям на землі !! Миру, Світла Серцевого-сонячного, ЛЮБОВІ, розуму, терпіння!

Читайте також:МОЛИТВА ОСТАННІХ ОПТИНСЬКИХ СТАРЦІВ: ЧИТAЙТЕ ЦI PЯДКИ, ВОНИ ЗМІЦНЮЮТЬ ДУХОМ, ЩОБ ПЕРЕЖИТИ ВАЖКІ ЧАСИ

«О, Всевишній, навчи мене своїй мудрості, покажи мені як стати доброю, підсиль мою віру, примножити мої благі справи і утихомир мою гординю … Навчи мене цінувати мить і не витрачати час даремно.

Навчи мене любити так, як любиш Ти, безумовно, беззавітно! Даруй мені терпіння і смирення, бо Ти є Терпіння! Твоя любов безмежна! Доброта нескінченна! Благослови мене, мою сім’ю, моїх друзів і знайомих.

Прошу світу для всієї планети! Щастя і любові для всіх, хто живе на ній! Відкрий серця черствих. Пом’якши бiль сердець порaнeних. Бо ти Всемилостивий, Дающий! »

Related Post