fbpx
Breaking News
Михайлик сором’язливо посміхався і ховав мокрі від сліз очі. Він ще не знав, що на його новий прoтез збирали гроші всією школою. Не знав, що хлопці організували справжній благодійний концерт, поки він був на опeрaції в місті
«Не зможу» – думала я, очікуючи у темряві своєї черги долучитися до гри. Адже чула, що не всім з однокласників вдається вгадати ту, руку, що рідна. Не вдасться, здавалося мені, зрозуміти, чим же таким особливим відрізняється мамина рука…
Цi дами мають осoбливу привaбливiсть: Найзагадковіші жінки наpoджуються лише під цим знаком Зодіаку
Я сaма здивувaлася, кoли в мене на сніданок вийшли ці неймовірно смачні і красиві на вигляд оладки. Тeпер гoтую лише зa цим рeцептом!
15 кращих продуктів проти стресу! Осінь, понеділок, навантаження справ на роботі і вдома, ностальгія за відпусткою – важко перед усім цим вистояти, не потрапивши в лапи стресу. та на допомогу приходить правильна “радісна їжа” – і фігурі не нашкодить, і емоційний перегруз до вас не підпустить!
Економіка
В Україні підскочили ціни на м’ясо – експерти

Свинина за місяць подорожчала вже на 10%.

У 2016 році початок зими відзначився зростанням роздрібних цін на свинину. Про це повідомляє аналітичний відділ асоціації “Свиноводы Украины”.

Так, в середньому за місяць окремі сорти свинини подорожчали на 10%. У порівнянні з першим місяцем зими минулого року зростання цін становить 6%.

листопада 2016 року найбільше зросла максимальна ціна на корейку, переваливши за 100 грн/кг. При цьому, нижня межа цінового діапазону цієї частини на кістки не змінилася, відзначають аналітики.

Найвища ціна безкісткового ошийка в роздрібній торгівлі поступається ціною за минулий рік. Проте його ціна в середньому на 11% вище, ніж на початку листопада 2015 року.

перші числа грудня ціна на лопаткову частину зросла до 62 – 79,9 грн за кг. Свиняча грудинка в грудні подорожчала на 10% – ціна склала 64,6-80 грн за кг.

Максимальна ціна свинячої вирізки незначно відрізняється від торішньої, однак середня ціна вище на 9%, оскільки ціни варіюють у вузьких межах – 95,1 – 99 грн за кг.

Читайте також: У МІНСЬКУ ЗАВЕРШИЛИСЯ ПЕРЕГОВОРИ КОНТАКТНОЇ ГРУПИ: ПІДСУМКИ ЗУСТРІЧІ

Джерело.

Related Post