– …А мені Кирила шкода! Буде тепер аліменти платити вісімнадцять років, це ж так довго. Зарплата у нього хороша, треба ж так влипнути!
За столиком в невеликому кафе сиділи дві подруги років двадцяти п’яти. Дівчата їли десерт і гарячо про щось сперечалися.
– Зрозуміло, що ти на його стороні, адже він твій друг і колишній однокласник, – заперечила друга подруга. – Але тільки шкодувати його нічого, по-моєму. Він сам винен. Хіба ні? Дитину адже ця дівчинка не з нема взяла!
– Ну, знаєш! Зробила вона не сама, звичайно. Але вона в курсі була, що діти в його плани не входять, одруження теж. Він їй про це багато разів говорив, кожен раз підкреслював, що у них стосунки без зобов’язань. Вона була на це згодна! Більш того, вона теж стверджувала, що ніякої дитини не хоче і сама, переконала його, що все підконтролем! Він був упевнений!
– Яке диво! Він був упевнений?
– Чому він повинен їй не вірити. А тепер таке! Звичайно, зараз вже очевидно, що вона свідомо його обдурила. Старий трюк розіграла, як по нотах! Заміж, мабуть, сильно хотіла! У Кирюхи, між іншим, квартира своя в столиці…
– Ну і що їй з того, що у нього квартира своя? Навіть якщо він на ній одружується, ніякого відношення до квартири вона не матиме. Це його дошлюбне майно. Ти ніби не на юридичному факультеті вчилася, Ань!
– Я-то на юридичному факультеті вчилася, але знаю добре дівчат, які школу закінчили і хочуть заміж вийти за багато – межа мріянь!
– Ну і одружився б тоді на ній твій Кирюха! А що? Мовчатиме, квартиру надраювати і догоджати чоловікові, щоб було, де жити. Дитину ось зараз йому народить, виховувати буде, пелюшки прати, погано?
– Ти з глузду з’їхала? З якого дива йому з нею одружитися? Він її не любить! Вони абсолютно різні, чужі люди… Вона без освіти, проста, школу ледве-ледве закінчила, на трійки. Той випадок, знаєш, коли дівчину з села вивезли, а село з дівчини – немає. А він – відмінник, медаліст, блискучий хлопець, з хорошої сім’ї, мама – лікар, тато – викладач в солідному вузі. Прикро за нього. Так нерозумно попався…
– Ой, да ладно тобі, прямо бідний-нещасний, обдурили його! Навіщо він з жінкою, яка йому зовсім не потрібна і не цікава, в ліжко лягав тоді? Здавалося б, чого простіше: не твоя дівчина, обійди його стороною! Шукай свою… Ні любові – не складеш в близькі стосунки. Простіше буде всім!
– Ой, да ладно тобі, Ліз. Ага, а якщо «свою» людину взагалі до тридцяти років не зустріне і нікого не полюбить? Що ж йому тоді робити?
Фото – ілюстративне.
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!
Недавні записи
- Я не хочу старіти сама! Ніколи не думала, що перестану радіти своїм дням народженням! Але зараз мій 70-річний ювілей, який я зустріну 10 грудня, мене не радує. Я почуваюся зовсім самотньою при живому синові, а все через те, що я не порозумілася з невісткою, не стала їсти ту її дієтичну нісенітницю. Та зараз би я вже згідна. У будинку немає ні м’яса, ні курки. Тільки риба, яйця та сир, іноді навіть не справжній. Принесла їм цукерки ще на минуле Різдво: карамель, желе, нуга, вафлі, шоколад. Так невістка їх викинула
- Майже рік нема мого захисника, а зі мною і сином живе мама чоловіка. Я сама її покликала минулої зими, щоб їй не було так самотньо і сумно. Я думала, разом нам буде легше. Але я більше так не можу, дуже хочу знову відселити свекруху, та Віра Василівна в свою квартиру переселенців пустила. Вона щовечора співає Макарчику ту саму колискову і називає його Микитою, готує щодня тільки те, що любив малим і вже дорослим Микита. На стіл, коли ми сідаємо їсти, ставить для Микити тарілку і кладе прибори
- На вихідних в невістки був день народження. Я купила гарну подарункову торбинку, поклала туди шкарпетки, шампунь і цукерків до повної, трюфеля, ті, які невістка полюбляє. Прийшовши до дітей, я привітала їх гарними побажаннями і вручила подаруночок. Та від відповіді невістки я ледь не почервоніла. “Тут, лише торбинка красива, а вміст, так собі”. За столом я себе почувала незручно, довго не сиділа, сказала, що звикла швидко лягати спати. А сьогодні, як плівку перемотую в голові ці слова
- Нас з сестрою ростила й виховувала тітка Ліда, мамина сестра. І ось тітки не стало. Ми сиділи якраз за поминальним столом, коли я зважилася розпочати цю розмову, обличчя моєї сестри вмить змінилося. Але я маю подбати про свою дитину і забезпечити її, як сестра не розуміє! Нині ми не спілкуємося. І так, я її розумію
- Моїй свекрусі всього 55 років, жінка в соку! Так ні ж, ломиться жити до нас, як свекра не стало, хоче аби я перед нею на задніх лапках скакала, подай-принеси. Вона втомилася, їй важко – втратила чоловіка, таке в країні коїться. Свою квартиру переселенцям хоче в оренду віддати і з нами грішми ділитися, чоловік в захваті від ідеї мами. Зарано ще вінки купувати, а вона зібралася! Краще би заміж ще вийшла. Готувати вона так і не навчилася, хіба що кілька дуже вже буденних страв страв: макарони, смажена картопля і яєчня, не більше. До прибирання ставиться за принципом «головне, щоб не як у свинарнику». От нащо це мені в моїй квартирі? Він хоче взяти кредит у банку та поміняти мою квартиру з доплатою на трикімнатну