fbpx
рецепти
Апетитне варення з абрикос половинками, всього декілька кроків приготування

Хочемо вам запропонувати один із найпростіших та найпопулярніших варіантів – це варення з абрикос половинками, готовиться дуже просто і швидко.

Нам потрібно:

  • абрикоси – 1 кг
  • цукор – 3 скл. (по 200 мл)
  • вода – 1 скл. (200 мл)

Приготування:

Перш за все треба зварити сироп, який потрібен щоб варення вийшло ніжним і в ньому були добре помітні половинки абрикосів. Варимо сироп: висипаємо в каструлю весь цукор і залити його водою. Ставимо на плиту і чекаємо поки весь цукор не розчиниться, регулярно перемішуємо. Коли сироп закипить – дати йому покипіти кілька хвилин, після чого зняти з плити.

Тепер треба помити абрикоси, потім порізати їх половинками і видалити кісточки. Підготовані абрикоси висипати в каструлю (у якій варитиметься варення) і залити їх гарячим сиропом. Залишити каструлю поки вона повністю не охолоне. Сироп не повністю покриє абрикоси, тож просто порухайте каструлею в сторони щоб він повністю покрив плоди.

Коли абрикоси з сиропом охолонуть, останній треба назад злити в каструлю. Тепер каструлю з сиропом потрібно знову поставити на вогонь і кип’ятити кілька хвилин. Потім знову вилити гарячий сироп до абрикосів та дати охолонути.

Тепер можна приступати до остаточного варіння абрикосового варення, а саме поставити залиті сиропом плоди на слабкий режим плити (чи легкий вогонь), довести до кипіння і почекати 5 хвилин. В ці 5 хвилин варення варто помішувати, але обережно, щоб не пом’яти абрикоси. Зняти варення з плити та дати охолонути. Повторюємо 4 рази.

 Коли абрикоси стануть прозорими, а сироп густим – варення пора розливати в банки і закатувати. Все, наше варення готове.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.