fbpx
Духовна скарбничка
Богу-Отцю? Богу-Сину? Богородиці? Святим? Кому ми молимося і кому ж правильно молитися? Відповідь священника згідно з БІБЛІЄЮ.

Усі молитви мають бути звернені до нашого триєдиного Бога – Отця, Сина та Святого Духа.

Біблія навчає, що ми можемо молитися до однієї або до всіх трьох Божественних Осіб, оскільки вони є єдиним цілим.

Отцю ми молимося разом із псалмоспівцем: «Прислухайся до голосу мого благання, мій Царю і мій Боже, бо я, Господи, буду молитися до Тебе» (Псалом 5:3, тут і далі сучасний переклад Українського Біблійного Товариства).

До Господа Ісуса ми молимося, як і до Отця, тому що Вони рівні. Молитва до одного із Трійці є молитвою до всіх. Стефан, терплячи муки, молився: «Господи Ісусе, прийми дух мій!» (Дії 7:59).

Нам також слід молитися в ім’я Христа. Павло вказував віруючим з Ефеса дякувати «завжди і за все Богові й Отцеві в Ім’я Господа нашого Ісуса Христа» (Ефесянам 5:20). Ісус переконував Своїх учнів – про що б вони не просили в Його ім’я, тобто, згідно з Його волею, воно буде дароване їм (Івана 15:16; 16:23).

Так само нам сказано молитися Святому Духові та в Його силі. Дух допомагає нам молитися, навіть коли ми не знаємо, як або про що просити (Римлянам 8:26; Юди 1:20). Можливо, найкраще роль Трійці є зрозумілою в молитві, коли ми молимося Отцю, через (або в ім’я) Сина, за допомогою сили Святого Духа. Всі три Божественні Особи є активними учасниками молитви віруючого.

Ми також можемо молитися за заступництво перед Богом до Богородиці, і всіх святих. Багато тверджень, що це не правильно і є ідолопоклонство, це є помилково і не вірно. Ми не молимось до святого як до кінцевої інстанції а як до посередника між нами і Богом, хтось скаже а для чого, чому на пряму не звертатись, твердження правильне але не зовсім не завжди наша молитва (зважаючи на нашу гріховність) є досяжною для Бога, святі чи Богородиця доносять наші прохання і вони будуть почуті швидше.

“Благодать вам і мир від Бога Отця нашого й Господа Ісуса Христа! Благословенний Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, Отець милосердя й Бог потіхи всілякої, що в усякій скорботі Він нас потішає, щоб змогли потішати й ми тих, що в усякій скорботі знаходяться, тією потіхою, якою потішує Бог нас самих.”
(2 Кор. 1:2-4)

“Ні про що не турбуйтесь, а в усьому нехай виявляються Богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою. І мир Божий, що вищий від усякого розуму, хай береже серця ваші та ваші думки у Христі Ісусі.”
(Филп. 4:6-7)

“А як молитеся, то не будьте, як ті лицеміри, що люблять ставати й молитися по синагогах та на перехрестях, щоб їх бачили люди. Поправді кажу вам: вони мають уже нагороду свою! А ти, коли молишся, увійди до своєї комірчини, зачини свої двері, і помолися Отцеві своєму, що в таїні; а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно. А як молитеся, не проказуйте зайвого, як ті погани, бо думають, ніби вони будуть вислухані за своє велемовство. Отож, не вподобляйтеся їм, бо знає Отець ваш, чого потребуєте, ще раніше за ваше прохання! Ви ж моліться отак: Отче наш, що єси на небесах! Нехай святиться Ім’я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліба нашого насущного дай нам сьогодні. І прости нам довги наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим. І не введи нас у випробовування, але визволи нас від лукавого. Бо Твоє є царство, і сила, і слава навіки. Амінь.”
(Матвія 6:5-13)

Читайте також: ТАК СМАЧНО – ВАМ НЕ ПЕРЕДАТИ! ЦЕ ТРЕБА ЛИШЕ СПРОБУВАТИ! МОЯ СВЕКРУШЕНЬКА-ГАЛИЧАНКА НАВЧИЛА МЕНЕ ТАК ГОТУВАТИ ТЕЛЯЧІ РЕБЕРЦЯ, ЩО ВСІ ГОСТІ ТЕПЕР ДИВУ ДИВУЮТЬСЯ, КОЛИ ЇХ КУШТУЮТЬ. СОКОВИТІ, НІЖНІ НА СТІЛЬКИ, ЩО ВІДІРВАТИСЯ НЕ МОЖЛИВО! НАЙКРАЩИЙ РЕЦЕПТ З УСІХ! ГОТУЮТЬСЯ ДУЖЕ ПРОСТЕНЬКО – ЗАПИСУЙТЕ РЕЦЕПТИК І ПОБАЛУЙТЕ РОДИНУ НА ВЕЧЕРЮ!

Джерело – “Великий Молитвослов”

Заголовок, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!