fbpx
рецепти
Через півроку вона його зустріла випадково на вулиці і була здивована побаченим. Він став струнким, статним чоловіком, а головне він був щасливим. Вона була здивована і ні як не могла зрозуміти чому так, що з ним трапилося. Треба просто було любити свого, ще тоді чоловіка, допомагати йому показати приклад на самій собі. Як чоловік захист своєї дружини, так і дружина має бути захистом для свого чоловіка. Потрібно захищати одне одного та поважати

Моя подруга з любові вийшла заміж. Жили добре, дружно, всі завжди робили та вирішували разом. Так вони прожили 3 роки. Моя подруга завжди була струнка, красива дівчина і чоловіка собі знайшла також красиво.

Але через 3 роки спільного життя чоловік перестав за собою стежити. І почав дуже швидко набирати у вазі. І ось уже через рік він із стрункого, гарного хлопця перетворився на повненького чоловіка.

Через це їхні стосунки почали псуватися, пройшли почуття. Вона завела собі коханця, та й чоловік не відставав від неї, у нього також з’явилася коханка. Звичайно, вони це приховували один від одного, але кожен здогадувався про існування інших.

Маша намагалася поговорити з чоловіком, щоб той почав стежити за собою і взяв себе в руки, на що він просто переводив стрілки на неї, мовляв, на себе подивися. Але вона, то дитину народила, і трохи додала у вазі.

Хоча я вам скажу, це зовсім її не зіпсувало, а навіть навпаки додало їй жіночності. Але, на думку чоловіка, вона дуже набрала ваги, і не любить його. Я намагалася підтримати її, заспокоїти, на що вона просто огризнулася.

Нібито не знаєш ось і не лізь. Через 2 тижні у чоловіка був день народження і запросили гостей з того й іншого боку. Все було чудово. Всі вітали, весело розмовляли, але раптом Маша в присутності гостей сказала чоловікові, що він багато їсть і так поправився.

Звичайно ж гості були здивовані почутим. Настрій у всіх зіпсувався, і незабаром розійшлися додому. Щойно всі розійшлися, чоловік сказав, що подає на розлучення і більше й дня з нею жити під одним дахом не буде.

Зібрав свої речі та пішов до коханки. Маша, звичайно, довго плакала, намагалася знайти в мені захист, що в неї не вийшло. Я її не підтримала, а навіть навпаки сказала, що вона сама винна.

Не треба було пиляти його і тикати на вагу, треба було почати з себе і теж забрати трохи зайвих кілограм. Вона, звісно ж, образилася. З чоловіком вони розлучилися. Вона залишилася одна з дитиною, він їй допомагає, виплачує аліменти і навіть більше.

Через півроку вона його зустріла випадково на вулиці і була здивована побаченим. Він став струнким, статним чоловіком, а головне він був щасливим. Вона навпаки після розлучення себе запустила і перестала фарбуватися.

Вона була здивована і ні як не могла зрозуміти чому так, що з ним трапилося. Просто тому, що він вільний, на нього ніхто тиснув. У всьому тому винна тільки моя подруга, треба починати з себе.

Треба просто було любити свого, ще тоді чоловіка, допомагати йому показати приклад на самій собі. Як чоловік захист своєї дружини, так і дружина має бути захистом для свого чоловіка. Потрібно захищати одне одного та поважати.

Адже ти сама обрала собі чоловіка і тому він для тебе повинен бути найкращим у світі, яким би він не був. Я думаю, що зі мною погодяться багато дівчат, та й чоловіки теж.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!