fbpx
рецепти
Для приготування цього пляцка навіть міксер вмикати не потрібно, все замішується ложкою. Готуються він дуже швидко: декілька хвилин, щоб замісити тісто, а далі усю роботу нехай виконує духовка. Спробуйте — це дуже смачно!

Для приготування цього пляцка навіть міксер вмикати не потрібно, все замішується ложкою. Готуються він дуже швидко: декілька хвилин, щоб замісити тісто, а далі усю роботу нехай виконує духовка. Спробуйте — це дуже смачно! За матеріалами

Інгредієнти

борошно пшеничне 320 г.

цукор 200 г.

розпушувач тіста 8 г.

молоко свіже 185 г.

олія 100 г.

суміш ягід (чорниця, суниця, малина) 300 г.

сіль 1 г.

яйця курячі 4 шт.

Розраховано на 10 порцій

Ми усі знаємо, що приготування святкових пляцків — справа клопітка і дуже відповідальна, адже кожен святковий пляцок дуже часто складається із декількох видів коржів, кремів, прошарків і смачної поливки.

На приготування таких пляцків навіть у досвідченої господині іде декілька годин.

Та існує також величезна кількість буденних пляцків, які господині готують своїм рідним до вечірнього чи ранкового чаю або філіжанки кави. Ці пляцки мають свій особливий шарм і готуються переважно із сезонних ягід та фруктів.

Готують їх господині у будні після роботи, між приготуванням борщу та смаженням котлет. Тому такі пляцки готуються дуже швидко: декілька хвилин, щоб замісити тісто, а далі усю роботу нехай виконує духовка. А пляцок, який я сьогодні запропоную, взагалі замішується за допомогою ложки за 3-4 хвилини.

Спробуйте — це дуже смачно!

ПРИГОТУВАННЯ:

Борошно просіяти з розпушувачем, перемішати ложкою з сіллю та цукром.

В іншій посудині яйця збити ложкою чи виделкою з молоком та олією. Влити рідкі інгредієнти у сухі і швидко перемішати ложкою (лише до сполучення усіх інгредієнтів).

Форму розміром 20х30 см застелити пергаментом. Вилити тісто у форму. Зверху рівномірно викласти промиті ягоди. Випікати при 180*С 40-45 хвилин до готовності.

Смачного!