Дуже смачні дешеві соковиті котлети, виходить багато! Їх мене навчила готоувати бабуся, яка в їдальні працювала. Завжди мене ці котлетки виручають!
Купити пів кіло свинячого м’яса, можна навіть гуляшу (він продається за ціною дешевше, ніж м’ясо шматком).
Купіть два курячі стегенця і відокремте м’ясо від кісточки (на кісточках можна зварити бульйон для супу).
Свинину і куряче м’ясо перекрутити на м’ясорубці. Разом з ними подрібніть одну велику сиру картоплину, одну велику цибулину і трохи сирої білокачанної капусти (її візьміть не більше 100 грам). Якщо любите котлети з часником, то покладіть і його в фарш.
Третину білого батона розмочіть в молоці і додайте у фарш. Замість яйця для зв’язування фаршу додайте в нього столову ложку картопляного крохмалю – це теж буде економією. Готовий фарш посоліть і поперчіть за смаком.
Смажте котлетки на розпеченому рослинному маслі до золотистої скоринки. Коли всі котлети будуть пересмажені, складіть їх в глибшу сковороду і долийте до них півсклянки окропу. Покладіть один лавровий листочок і протушкуйте страву під кришкою 15 хвилин. Обов’язково це зробіть, щоб з котлет пішов запах капусти, який може не всім подобатися.
Котлети з картоплею, капустою і крохмалем виходять дуже соковитими і смачними! До речі, якщо тим, хто сидить за столом, не сказати, що в котлетах, крім м’яса, є картопля і капуста, ніхто про це навіть не здогадається!
Смачного!
Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.
Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!
Недавні записи
- Нас з сестрою ростила й виховувала тітка Ліда, мамина сестра. І ось тітки не стало. Ми сиділи якраз за поминальним столом, коли я зважилася розпочати цю розмову, обличчя моєї сестри вмить змінилося. Але я маю подбати про свою дитину і забезпечити її, як сестра не розуміє! Нині ми не спілкуємося. І так, я її розумію
- Моїй свекрусі всього 55 років, жінка в соку! Так ні ж, ломиться жити до нас, як свекра не стало, хоче аби я перед нею на задніх лапках скакала, подай-принеси. Вона втомилася, їй важко – втратила чоловіка, таке в країні коїться. Свою квартиру переселенцям хоче в оренду віддати і з нами грішми ділитися, чоловік в захваті від ідеї мами. Зарано ще вінки купувати, а вона зібралася! Краще би заміж ще вийшла. Готувати вона так і не навчилася, хіба що кілька дуже вже буденних страв страв: макарони, смажена картопля і яєчня, не більше. До прибирання ставиться за принципом «головне, щоб не як у свинарнику». От нащо це мені в моїй квартирі? Він хоче взяти кредит у банку та поміняти мою квартиру з доплатою на трикімнатну
- “Щоб їм добре було! Цим сходам!” – поскаржився якось Антон, прийшовши додому. Він був весь червоний і задиханий. А я знаю, що перед будинком у нас всього шість сходинок – шість, не двадцять і навіть не десять. – Любий мій, а скільки ти насправді важиш?, – прямо запитала я Антона. – Ну, знаєш, я вже давно не хлопчина…” – відповів він, прямуючи до ванни, а після до холодильника. Я дивилася на нього, як він плив у просторі, і мені здалося, що він якось округлився. Рад не рад Антон став на ваги
- Недавно свекруха зателефонувала, щоб до Миколая я її пофарбувала, бо вона йде на якийсь ювілей. – Як не можеш? То таке виходить, ніби ти рідній матері відмовила. Це ж твоя робота. – Так, робота, за яку я повинна отримувати гроші. А від вас і батончика за 15 гривень не отримаєш!, – не стрималася я вперше в житті. Після цього десь два дні зі мною свекруха не розмовляла, а недавно спитала, може я буду мати час дома, щоб її в порядок привести. І ви знаєте, в голові пролетіла така думка, щось та й з тим волоссям “зробити”
- До Люди я поїхала на перший поклик, бо обстановка дома зі свекрухою загострювалася. І власне, Валерій, чоловік моєї сестри, перевернув моє уявлення про сім’ю з ніг на голову. З самого ранечку він прокинувся, привів себе в порядок, приготував нам всім сніданок, кавусю і до кавусі. Після ми мило гуляли по місту. Я була під враженням. Але дома мене чекав “сюрприз”. По-перше, Олег нас навіть не зустрів. Їхали ми маршруткою, бо бензин дорогий. Але і це ще пів біди