fbpx
Breaking News
Ви також чули про те, що кип’ячена вода – шкідлива, а повторно кип’ятити воду не можна? Як правильно кип’ятити воду?Тепер ви дізнаєтеся правду!
Так-так, для цього торта не треба ні грама борошна – тільки горіхи і ложка сухарів! І готується він швидко! А виходить пишний і дуже смачний тортик!
Ніна Петрівна годила невістці, як могла. А виявилося, що пригріла змію на шиї. А та їй віддячила – позбавила житла, то ще й сина налаштувала проти матері!
Подивіться на картинку і скажіть, що ви побачили першим, а ми розповімо вам про слабку, а значить вразливу сторону вашого характеру
Дуже багато випробувань випало на долю моєї бабусі: дві війни, голод, втрата дітей і найдорожчих людей, тяжка праця все життя… Але вона прожила до глибокої старості, майже до 90 років. І коли я питали: як ти все витримала? Вона відповідала: “Покладаюся у всьому на волю Отця Небесного і читаю завжди цю сильну Молитву до Нього”. Я записала її з бабусиних слів і тепер промовляю часто сама.
Здоров'я
Епідпоріг грипу перевищено в 11 областях України та Києві

На сьогоднішній день в Україні підтверджено три випадки смерті від грипу: два випадки в Сумській області – 13 річний хлопчик і 52-річний чоловік, і один в Дніпропетровській.

За тиждень в Україні на грип та ГРВІ захворіло більше 300 тис. осіб. У порівнянні з минулим тижнем, захворюваність зросла на 30,9%.

Станом на 14 грудня, за даними Українського центру з контролю і моніторингу захворювань, в 11 областях України та Києві перевищено епідпоріг. У Чернівецькій області поріг перевищено в 2,4 рази, в Полтавській – в два рази, в Дніпропетровській – в 1,7 рази. Найвищі показники захворюваності на грип та ГРВІ зареєстровано в Чернівецькій області – 1433,5 хворих на 100 тис. Чоловік, найменше в Закарпатській – 359,9 на 100 тис. осіб.

“Згідно з аналізом, за 49-й тиждень (5-11 грудня) для зареєстровано 30411 хворих на грип та ГРВІ. З них 67% – діти до 17-ти років. На жаль, на минулому тижні у нас зареєстрований летальний випадок: помер 60-річний чоловік з Дніпропетровської області. у нього був підтверджений випадок грипу типу Ан-3. Підвищена захворюваність, яку ми зараз спостерігаємо, – в основному зростання йде за рахунок респіраторної групи інфекцій”, – розповіла директор Центру грипу та ГРВІ Тетяна Дихановська.

На сьогоднішній день в Україні підтверджено три випадки смерті від грипу: два випадки в Сумській області – 13 річний хлопчик і 52-річний чоловік, і один в Дніпропетровській. Через перевищення епідпорогу місцевим органам самоврядування рекомендовано самостійно приймати рішення про введення карантину в школах.

За словами Тетяни Дихановської в Україні ще не настав пік грипу, він очікується в січні, на цьому тижні в Центрі грипу очікують зниження захворюваності.

“Саме на 49-му тижні ми побачили, що Україна переступила через епідпоріг. Але це ще не пік. Протягом цього тижня ми очікуємо значне зниження, оскільки у багатьох школах введені обмежувальні заходи. Ми очікуємо, що підвищення захворюваності почнеться з січня- місяці з піком в лютому і поступовим зниженням до березня”, – додала вона.

Читайте також: В УКРАЇНІ ПОДОРОЖЧАЛИ ОСНОВНІ ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ

Джерело.

Related Post

facebook