fbpx
Духовна скарбничка
І душу, і тіло потрібно духовно омивати, бо вони брудняться гріхами власним і навколишнім злом. Ця сильна молитва на оздоровлення душі і тіла читається 40 днів і робить з нашим організмом дива. Почуваєшся після цього зовсім інакше!

Молитва до Бога на оздоровлення душі і тіла за допомогою св. Шарбеля

О, святий, великий Божий угоднику – отче Шарбелю. Ти всеціло віддав своє серце, свою душу в руки Пресвятій Діві Марії, Богородиці, а Діва Марія віддала їх Возлюбленому Своєму Синові, Господу Ісусу Христу, нашому Спасителю. Так забраний з цього земного світу, будучи на землі, ти вже жив з Ангелами на Небесах. Жив ти в пустині щоб пустинником назватися, але пустинником був ти тільки для людей, бо щоденно ти приймав Господа Ісуса Христа в Пресвятій Тайні Євхаристії і з Ним ти розмовляв, жив Ним, тішився Ним…

Ще за життя ти був щедро обдарований Господом дарами оздоровлення, зцілення хворих людей від тяжких недуг, а після смерті гріб твій яснів надземною ясністю і оздоровляв всіх, хто до тебе приходив протягом сорока днів. Божою силою і благодаттю ти оздоровляєш всіх і сьогодні, хто щирим серцем, з любов’ю приходять до тебе і гаряче просить, молить тебе про твоє посередництво і заступництво перед Господом.

Допоможи і мені, владико, любий отче Шарбелю, щиро прошу, благаю: за допомогою Небесної Всемилості і Любові оздорови, зціли мене від тяжкої недуги, біди (висловити прохання), а я буду вдячний (-а) тобі, буду славити Господнє Премудре Ім’я і твоє святе – ім’я чесне і всеціло віддане Богові на службу, буду всім розповідати про твоє – воістину Боже милосердя, про твою любов, співчуття до віх недужих, страждущих, а особливо – до важко хворих, немічних людей.

Господи, Ти надихнув святого Шарбеля до праведності і святості, провадив його до надзвичайної вірності Тобі. Й надалі давай йому цю ласку: Твою потугу й силу оздоровляти, зціляти людей із тяжких недуг, оберігати їх від нещастя. Господи, дай мені любити, служити Тобі так, як служив Тобі отець Шарбель. Допоможи мені, Боже, за заступництвом отця Шарбеля, бути оздоровленим (-ою) і співати Тобі гімн Подяки через все моє життя і навіки вічні Амінь.

“Отче наш …”, “Богородице Діво…”, “Слава і нині…” (по 5 раз).

Молитва читається 40 днів.

Джерело: “ПРАВОСЛАВНИЙ МОЛИТВОСЛОВ”

Читайте також: – ЗІНО, А ДАВАЙ ПОМІНЯЄМОСЯ ДІТЬМИ! – ЗАПРОПОНУВАЛА СЕСТРІ НА ДРУГИЙ ДЕНЬ ПІСЛЯ ПОЛОГІВ ТАМАРА. – ВСЕ ОДНО МИ ВСІ ОДНА РОДИНА, РОСТИ ВОНИ БУДУТЬ РАЗОМ НА НАШИХ З ТОБОЮ ОЧАХ. БУДЕМО ОДНАКОВО ЇХ ЛЮБИТИ ОБОХ! ЗАТЕ ЯКІ ЩАСЛИВІ БУДУТЬ МІЙ САШКО І ТВІЙ ВАДИМ! АДЖЕ ВИ ТАК ХОТІЛИ ДІВЧИНКУ, А МИ – СИНА…

Фото ілюстративне.

facebook