fbpx
рецепти
Ідеальний крем для вирівнювання торта: Ви приготували смачний торт, але не знаєте, як його прикрасити? Ми пропонуємо вам використовувати для зовнішньої обробки ось такий крем. Він виходить дуже смачний, чудово тримає форму і не тече

Підгледіла у відомого кондитера!

Ідеальний крем для вирівнювання торта

Ви приготували смачний торт, але не знаєте, як його прикрасити? Ми пропонуємо вам використовувати для зовнішньої обробки торта ось такий крем. Він виходить дуже смачний, чудово тримає форму і не тече.

Якщо ви переживаєте, що в жарку погоду він може злегка підтавати, то замініть шоколад на кондитерську глазур. Смак вийде трохи інший, але зате торт довгий час буде виглядати надзвичайно.

Якщо ви будете використовувати глазур, замість шоколаду, то тоді попередньо охолодіть торт. Так глазур буде краще і рівніше наноситися.

Вам буде потрібно:

200 грам шоколаду

100 грам вершкового масла

Готуємо так:

Шоколад ламаємо на шматочки і розтоплюємо. Найкраще це зробити на водяній бані або в мікрохвильовій печі. Шоколад повинен стати повністю однорідним.

Додаємо до нього розм’якшене вершкове масло і перемішуємо. Охолоджуємо до температури 22-28 градусів.

Готову масу збиваємо міксером на невисокій швидкості до стійких піків.

Важливо! Якщо маса тепла, то залиште її на столі до тих пір, поки вона злегка не охолоне. Готовий ганаш можна забарвити в будь-який колір за своїм бажанням.

Порада. Якщо маса розшарувалася, значить ви не дотримувалися потрібних температур, виправити це можна. Для цього знову нагріваємо її до 35 градусів і перебиваємо блендером. Потім залишаємо остигати до температури 20 градусів і збиваємо міксером.

Ганаш допоможе вам зробити з торта твір мистецтва і ви точно залишитеся задоволені!

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook